LATVIJAS ČEMPIONĀTS (pool9) – REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (POOL9) – VĪRIEŠIEM, SIEVIETĒM, VETERĀNIEM

Latvijas čempionātā pūlā atlikusi pēdējā disciplīna “Devītnieks”, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1975.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionāts ir atklāts un var piedalīties jebkurš interesents.
Disciplīnas “9” izcīņa sāksies š.g. 3.decembrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00.
Pamatreģistrācija visās kategorijās notiek līdz 2.decembrim 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net.  Vēlā reģistrēšanās sestdien  līdz 10:30 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30.
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.

Starp dalībniekiem kuri zaudēs pirmās divas spēles, notiks papildus bezmaksas turnīrs ar kluba balvām.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 7 uzvarētām partijām vīriešiem un 6 uzvarētām partijām pārējiem. Izslēgšanas spēlēs par vienu partiju vairāk.  Izšķirošās play-off spēles kopējā kategorijā notiks svētdien 4.decembrī  12:00. Svētdien būs jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
Galīgais izspēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.