INFORMĀCIJA PAR TURNĪRU 


Pienācis laiks noskaidrot jaunos Rīgas Kausu glabātājus! Pirmajā disciplīnā “14+1” uzvarētāji tiks noteikti trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1975.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.
Sacensības notiks š.g. 11.martā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18.

Pamatreģistrācija līdz 10.martam 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai epasts gatis.taube@inbox.lv vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē  www.tournamentservice.net.Vēlā reģistrēšanās sākas klubā 10:00 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30. Dalības maksa 15€ ieskaitot licenci (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.
Reģistrācija kategorijās veterāniem un sievietēm līdz sestdien 11.martam 10:30, spēles sākas 10:30. Abi turnīri tiks pilnība izspēlēti sestdien 11.martā. Dalības maksa 10€ senioriem un 5€ sievietēm (ja sievietes un seniori piedalās kopējā kategorijā, tad atlaide 5€). Apbalvotas tiek 1.-8.vieta.
Minimālais dalībnieku skaits 5 un ja dalībnieku skaits mazāks par 9 apbalvotas tiek 1.-4.vieta. Visas balvas tiek pasniegtas tikai ceremonijā pēc fināla beigām,
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 75 punktiem vīriešiem un 50 punktiem pārējiem (play-off var palielināties par 20 punktiem). Izšķirošās play-off spēles kopējā kategorijā var notikt svētdien 13.martā 12:00 sākot ar 1/4finālu. Sacensībās būs jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

TIEŠRAIDES


TURNĪRA REGLAMENTS 


ATBALSTA