INFORMĀCIJA PAR TURNĪRU 


Rīgas Kausos pienākusi kārta vispopulārākai disciplīnai – POOL8!

Protams, noskaidrosim kausu turētājus trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1975.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.

Sacensības notiks š.g. 6.maijā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18.

Pamatreģistrācija līdz 5.maijam 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai epasts gatis.taube@inbox.lv vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē  www.tournamentservice.net. Vēla reģistrēšanās sākas klubā 10:00 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30. Dalības maksa 15€ ieskaitot licenci (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.
Reģistrācija kategorijās veterāniem un sievietēm līdz sestdien 6.maijam 10:20, spēles sāksies 10:30. Abi turnīri tiks pilnībā izspēlēti sestdien 6.maijā. Dalības maksa 10€ senioriem un 5€ sievietēm (ja sievietes un seniori piedalās kopējā kategorijā, tad atlaide 5€). Apbalvotas tiek 1.-8.vieta.
Minimālais dalībnieku skaits 5 un ja dalībnieku skaits mazāks par 9 apbalvotas tiek 1.-4.vieta. Visas balvas tiek pasniegtas tikai ceremonijā pēc fināla beigām,
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais uzvarētājs, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.

Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 6 uzvarām vīriešiem un 5 uzvarām pārējiem (play-off par vienu uzvaru vairāk). Izšķirošās play-off spēles kopējā kategorijā notiks svētdien 7.maijā 13:00 sākot ar 1/8finālu*. Svētdien būs jāievēro ”dress code” – krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).

*Galīgais izspēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REZULTĀTI


Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

TIEŠRAIDES


TURNĪRA REGLAMENTS 


ATBALSTA