VITĀLIJS ŠPAKS – 2017.GADA LATVIJAS ČEMPIONS (pool 14+1)!


INFORMĀCIJA PAR TURNĪRU 


Šogad Latvijas Čempionāti pūlā būs īpaši nozīmīgi, jo uzvarētajiem tiks nodrošināta dalība 2018.gada Eiropas čempionātā!

Kā jau ierasts, pirmā čempionāta veids būs “14+1” un tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1976.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkt piedalīties tikai Latvijas rezidenti.
Disciplīnas “14+1” izcīņa sāksies š.g. 7.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18, plkst. 10:00.
Pamatreģistrācija visās kategorijās notiek līdz 6.oktobra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai epasts lpf@inbox.lv vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās sestdien līdz 10:45 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:00. Turnīri tiks pilnībā izspēlēti sestdien.
Dalības maksa vīriešiem 15EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie. Visiem dalībniekiem būs iespēja izpēlēt trīs spēles!

Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 75 punktiem vīriešiem un 60 punktiem pārējiem un visiem dalībniekiem ir  jāievēro ”dress code” – krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).

Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REZULTĀTI


Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

TIEŠRAIDES


TURNĪRA REGLAMENTS 


ATBALSTA