DANIELS ZAKIROVS – 2017.GADA LATVIJAS ČEMPIONS (pool 9)!


Latvijas Čempionātā atlikusi pēdējā disciplīna – ”Devītnieks”.

Kā jau ierasts, Latvijas čempiona tituli tiks izspēlēti trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dz.g. 1976 un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā piedalīties var tikai Latvijas rezidenti.

Arī šim Latvijas Čempionātam būs īpaši nozīme, jo uzvarētajiem tiks nodrošināta dalība 2018.gada Eiropas čempionātā!

Ceturtā disciplīna – “POOL9” notiks š.g. 02.decembrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18. Pamatreģistrācija līdz 01.decembra 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās līdz 10:30 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:45. Dalības maksa 15EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta*.

Reģistrācija senioru un sieviešu čempionātam notiek līdz sestdienai 02.decembrim 10:30, spēles sākas 10:45. Abi turnīri tiks pilnība izspēlēti sestdien*. Dalības maksa 10EUR senioriem un 5EUR sievietēm (ja sievietes un seniori piedalās kopējā kategorijā, tad atlaide 5EUR). Apbalvotas tiek 1.-4.vieta*.

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.

Izsitiens notiek pēc kārtas ievērojot sekojošus noteikumus: pirmā bumba uz punkta, baltā tiek novietota boksā un jāievēro 3 bumbu noteikums (spēka izsitiens)

Sacensībās partijas notiks līdz 7 uzvarām vīriešiem un 6 uzvarām pārējiem (play-off attiecīgi līdz 9 un 7uzvarām). Izšķirošās play-off spēles kopēja kategorija notiks svētdien 03.decembrī 12:00 sākot ar 1/4finālu*.

Turnīrā jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).

*Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REZULTĀTI


Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

TURNĪRA REGLAMENTS 


ATBALSTA