INFORMĀCIJA

RĪGAS KAUSS POOL 8

Rīgas Kausiem pūlā pienākusi populārakā disciplīna “Astotnieks”, kas arī notiks divās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi) un  veterāni (dzimuši 1976.gadā un vecāki). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.

Ņemot vērā, ka 21.aprīlis ir pārnestā darba diena un ne visiem būs iespēja sākt spēles no rīta, priekšsacīkstes notiks divās kārtās – pirmā sāksies 11:00 un otrā 18:00. Savukārt izslēgšanas spēles notiks svētdien 22.aprīlī 12:00.

Turnīrs notiks biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18. Pamatreģistrācija līdz 20.aprīļa 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās sākas klubā sestdien 10:00 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei – attiecīgi vai nu pirmai atlases kārtai vai otrai). Dalības maksa kopējā kategorijā  15€ ieskaitot licenci (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.  Dalības maksa veterāniem 10€ (ja piedalās abās kategorijā, tad atlaide 5€). Apbalvotas tiek 1.-8.vieta. Minimālais dalībnieku skaits 5 un ja dalībnieku skaits mazāks par 9, apbalvotas tiek 1.-4.vieta.

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 6 uzvarētām partijām kopējā un 5veterāniem (play-off uzvaru skaits palielinās par 1 partiju.

Sacensībās sestdien brīva apģērba forma ievērojot pieklājības normas (tas nozīmē, ka nav atļauts sporta apģērbs t.sk. treniņtērpi utt., kā arī mājas apģērbs t.sk. pidžama utt.) , savukārt svētdien  būs jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
Galīgais izpēles variants var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

TIEŠRAIDES

TURNĪRA REGLAMENTS

ATBALSTA