INFORMĀCIJA

Baltijas Pūla Līgas 3. Posms Rīgā!

Mezz Cues Baltijas Pūla Līgas 2018.gada sezona turpinās Rīgā! Šogad katrs posms notiek trijās atsevišķās kategorijās – vīriešu atklātajā, sieviešu un senioru (sākot ar 42 gadiem).
Pavisam notiks 4 posmi – bez Lietuvas un Somijas, Latvijas vēl notiks posms Igaunijā (oktobrī pool8), pēc kuru rezultātiem tiks noteikti labākie, kuri piedalīsies superfinālā, kas notiks novembrī Lietuvā, bez dalības maksas. Superfināla balvu fondu nodrošina sponsori un atbalstītāji.

Trešaisposmsnotiks:
* pūladisciplīnā ”9”, biljardaklubā ”BAMS Pool House”, Rīgā, Cēsuielā 18.Atklāšanas cermeonija 8.septembrī10:00;

* spēļu sākums sestdien8.septembrī10:15 un turpinājums svētdien 9.septembrī10:00.
* pēc divmīnusu sistēmas, ar pāreju uz olimpisko sistēmu 16 vai 32 dalībniekiem vīriešiem un 4 vai 8 dalībnieki pārējiem (atkarībā no dalībnieku skaita).
* visas spēles notiek līdz 7 uzvarētām partijām vīriešiem un līdz 6 uzvarētām partijām pārējiem. Izslēgšanas spēlēs līdz attiecīgi 8 un 7 uzvarētāmpartijām.
* alternatīvais(pēc kārtas) izsitiensun uz punkta ”9”.bumba, kā arī jāievēro ”3 bumbu” noteikums.

Dalības maksa ir 40EUR vīriešu konkurencē un 30EUR sieviešu un senioru konkurencē. Pieteikšanās termiņš ir līdz 5.septembrim ieskaitot.
UZMANĪBU! Piesakoties un neatsaucot dalību līdz iepriekšminētajam termiņam, dalības maksa ir obligāti jāsamaksā, neatkarīgi no tā vai piedalieties turnīrā vai nē.
Jāievēro noteikumi par apģērbu: Krekls ar apkakli (polo krekls) ar īsām vai garām piedurknēm; vienas krāsas bikses, vēlams melnā krāsā (ne džinsu un ne sporta), saskaņota josta; tumšas kurpes un zeķes; nedrīkst vilkt džemperus un cepures.
Papildus informāciju par turnīru var iegūt pa tel. 29459687 (Gatis Taube).

REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

ORGANIZATORI

ATBALSTA