INFORMĀCIJA

Baltijas Pūla Līgas 4.posms Tallinā!

Mezz Cues Baltijas Pūla Līgas 2018.gada sezonas pēdējais kvalifikācijas posms Tallinā! Šogad katrs posms notiek trijās atsevišķās kategorijās – vīriešu atklātajā, sieviešu un senioru (sākot ar 42 gadiem).
Pavisam notiks 4 posmi – neskaitot Igauniju, posmi bijuši Lietuvā, Latvijā un Somijā, pēc kuru rezultātiem tiks noteikti labākie 32 vīrieši, 8 labākie seniori un 8 labākās sievietes, kuri piedalīsies superfinālā, kas notiks novembrī Lietuvā, bez dalības maksas. Superfināla balvu fondu nodrošina sponsori un atbalstītāji.

Ceturtaisposms notiks:
* pūla disciplīnā ”8”, biljarda klubā ”Hill-Hill”, Tallinā, Telliskivi ielā 57. Atklāšanas cermeonija 6.oktobrī 10:15;

* spēļu sākums sestdien 6.oktobrī 9:00 un turpinājums svētdien 7.oktobrī 09:00.
* pēc divmīnusu sistēmas, ar pāreju uz olimpisko sistēmu 16 vai 32 dalībniekiem vīriešiem un 4 vai 8 dalībnieki pārējiem (atkarībā no dalībnieku skaita).
* visas spēles notiek līdz 6 uzvarētām partijām vīriešiem un līdz 5 uzvarētām partijām pārējiem. Izslēgšanas spēlēs līdz attiecīgi 7un 6uzvarētāmpartijām.
* alternatīvais(pēc kārtas).

Dalības maksa ir 40 € vīriešu konkurencē un 30 € sieviešu un senioru konkurencē. Pieteikšanās termiņš ir līdz 3.oktobrim ieskaitot.
UZMANĪBU! Piesakoties un neatsaucot dalību līdz iepriekšminētajam termiņam, dalības maksa ir obligāti jāsamaksā, neatkarīgi no tā vai piedalieties turnīrā vai nē.
Jāievēro noteikumi par apģērbu: Krekls ar apkakli (polo krekls) ar īsām vai garām piedurknēm; vienas krāsas bikses, vēlams melnā krāsā (ne džinsu un ne sporta), saskaņota josta; tumšas kurpes un zeķes; nedrīkst vilkt džemperus un cepures.

Papildus informāciju par turnīru var iegūt pa tel. 29459687 (Gatis Taube).

REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

ORGANIZATORI

ATBALSTA