INFORMĀCIJA

LATVIJAS ČEMPIONĀTS PŪLĀ 2018 (POOL 14+1)

(VĪRIEŠI, SIEVIETES, SENIORI)

Sākas 2018.gada Latvijas čempionāti pūlā un šogad uzvarētājiem tiks nodrošināta dalības maksa 2019.gada Eiropas čempionātā! Kā jau ierasts, pirmā čempionāta veids būs “14+1” un tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1976.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkt piedalīties tikai Latvijas rezidenti.

Disciplīnas “14+1” izcīņa sāksies š.g. 13.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 11:00.
Pamatreģistrācija visās kategorijās notiek līdz 12.oktobra 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās svētdien līdz 10:45 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 11:00. Turnīri tiks pilnībā izspēlēti sestdien*.
Dalības maksa vīriešiem 15€ (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€), veterāniem 10€, sievietēm 5€ (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5€). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta*.
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie. Visiem dalībniekiem būs iespēja izpēlēt trīs spēles, jo ar BAMS atbalstu tiek organizēts cerību kauss, tiem, kas izkrīt jau pēc divām spēlēm!
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 75 punktiem vīriešiem un 60 punktiem pārējiem un visiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” – krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
*Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

TIEŠRAIDES

ATBALSTA