INFORMĀCIJA

BALTIJAS PŪLA LĪGA 2019 – 1.POSMS

 

Baltijas Pūla Līgas 2019.gada sezona sākas Kauņā! Šogad turnīrs notiks ne tikai trijās ierastajās kategorijās – vīriešu atklātajā, sieviešu un senioru (sākot ar 43 gadiem), bet arī junioru līdz 15 gadiem (U15)!

Pavisam notiks 4 posmi – arī Krievijā, Sankt-Pēterburgā (maijā pool9), Igaunijā, Tallinā (septembrī pool9) un Latvijā, Rīgā (oktobrī, pool8), pēc kuru rezultātiem tiks noteikti labākie, kuri piedalīsies superfinālā, kas notiks Lietuvā. Superfināla balvu fondu nodrošina sponsori un atbalstītāji.

Pirmais posma notiks:
* pūla disciplīnā ”9” Kauņas biljarda klubā ” Arena Billiards” (Savanorių iela 363). Atklāšanas ceremonija 27.aprīlī plkst. 10:30.
* spēļu sākums sestdien 27.aprīlī 9:00 un turpinājums svētdien 28.aprīlī plkst.9:00.
* pēc divmīnusu sistēmas, ar pāreju uz olimpisko sistēmu 16 vai 32 dalībniekiem vīriešiem un 4 vai 8 dalībnieki pārējiem (atkarībā no dalībnieku skaita).
* visas spēles notiek līdz 7 uzvarētām partijām vīriešiem un līdz 6 uzvarētām partijām pārējiem (izņemot U15 līdz 3 uzvarām). Izslēgšanas spēlēs attiecīgi par vienu partiju vairāk..
* ar alternatīvo (pēc kārtas) izsitienu un speciālajiem noteikumiem: ”9” bumba uz punkta un jāievēro 3 bumbu noteikums (”3 point rule”).

Dalības maksa ir 40 EUR vīriešu konkurencē, 30 EUR sieviešu un senioru konkurencē un 5 EUR junioriem, Pieteikšanās termiņš ir līdz 25.aprīlim ieskaitot.
UZMANĪBU! Piesakoties un neatsaucot dalību līdz iepriekšminētajam termiņam, dalības maksa ir obligāti jāsamaksā, neatkarīgi no tā vai piedalieties turnīrā vai nē.
Jāievēro noteikumi par apģērbu: Krekls ar apkakli (polo krekls) ar īsām vai garām piedurknēm; vienas krāsas bikses, vēlams melnā krāsā (ne džinsu un ne sporta), saskaņota josta; tumšas kurpes un zeķes; nedrīkst vilkt džemperus un cepures.
Organizatoriem nav iespējas nodrošināt īpašus nosacījumus kādā viesnīcā  tādēļ naktsmājas jāmeklē pašiem.
Saņemt papildus informāciju par turnīru, kā arī reģistrēties tam,  var pa tel. 29459687 (Gatis Taube).

Pieteikties turnīram var arī mājaslapā – http://balticpoolleague.eu/events/2019/1/registration.html

REĢISTRĒTIE SPĒLĒTĀJI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

ORGANIZATORI

ATBALSTA