REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

INFORMĀCIJA

RĪGAS KAUSS PULĀ 2019 (POOL 8)

Rīgas Kausi turpinās ar pupulārāko disciplīnu “Astotnieku” un kā jau ierasts notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1976.gadā un vecāki) un sieviešu (bez ierobežojumiem). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.

Sacensības notiks š.g. 11. maijā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18. Pamatreģistrācija līdz 10. maija 21:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās sākas klubā sestdien 10:00 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30. Dalības maksa kopējā kategorijā 15€ ieskaitot licenci (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€). Apbalvotas tiks 1.-8.vieta. Dalības maksa veterāniem 10€ (ja piedalās abās kategorijā, tad kopējā maksa 20€) un sievietēm 5€ (ja piedalās vairākās kategorijās, tad kopējā maksa 15€). Apbalvotas tiek 1.-4.vieta.

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 6 uzvarētām partijām kopējā un 5 pārējās kategorijās (play-off uzvaru skaits palielinās par 1 partiju). Izšķirošās play-off spēles var notikt svētdien 12. maijā 12:00.
Sacensībās sestdien brīva apģērba formla ievērojot pieklājības normas, savukārt svētdien būs jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
Galīgais izpēles variants var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

Saistībā ar kluba BAMS 5 gadu jubilju, turnīra laikā būs pārsteigumi un balvas, kā arī notiks gandarījuma turnīrs (tiem kuriem būs nospēlētas tikai divas spēles).

ATBALSTA