INFORMĀCIJA

BALTIJAS PŪLA LĪGA 2019 – 2.POSMS

Baltijas Pūla Līgas 2019.gada sezona turpinās un pirmo reizi posms notiks Krievijā! Šogad turnīrs notiek ne tikai trijās ierastajās kategorijās – vīriešu atklātajā, sieviešu un senioru (sākot ar 43 gadiem), bet arī junioru līdz 15 gadiem (U15, dzimuši 2014)!

Pavisam notiks 4 posmi, pēc kuru rezultātiem tiks noteikti labākie, kuri piedalīsies superfinālā, kas notiks Lietuvā. Superfināla balvu fondu nodrošina sponsori un atbalstītāji.

Otrais posms notiks:
* pūla disciplīnā ”10” Sanktpēterburgas biljarda klubā ”PLAYPOOL” (Kultury pr.41). Atklāšanas ceremonija 25.maijā 10:30.
* spēļu sākums sestdien 25.maijā 9:00 un turpinājums svētdien 26.maijā 9:00.
* pēc divmīnusu sistēmas, ar pāreju uz olimpisko sistēmu 16 vai 32 dalībniekiem vīriešiem un 4 vai 8 dalībnieki pārējiem (atkarībā no dalībnieku skaita).
* visas spēles notiek līdz 6 uzvarētām partijām vīriešiem un līdz 5 uzvarētām partijām pārējiem (izņemot U15 līdz 3 uzvarām). Izslēgšanas spēlēs attiecīgi par vienu partiju vairāk..
* ar alternatīvo (pēc kārtas) izsitienu un izsitienu ”ārpus boksa”.

Dalības maksa ir 40EUR vīriešu konkurencē, 30EUR sieviešu un senioru konkurencē un 5EUR junioriem, Pieteikšanās termiņš ir līdz 25.aprīlim ieskaitot.
UZMANĪBU! Piesakoties un neatsaucot dalību līdz iepriekšminētajam termiņam, dalības maksa ir obligāti jāsamaksā, neatkarīgi no tā vai piedalieties turnīrā vai nē.
Jāievēro noteikumi par apģērbu: Krekls ar apkakli (polo krekls) ar īsām vai garām piedurknēm; vienas krāsas bikses, vēlams melnā krāsā (ne džinsu un ne sporta), saskaņota josta; tumšas kurpes un zeķes; nedrīkst vilkt džemperus un cepures.
Organizatori piedāvā speciālus noteikumus viesnīcā ”Grand Canyon”. Piesakoties ar speciālu kodu – ”balticpool”, cena būs 50€ par dubultu numuriņu par nakti.
Saņemt papildus informāciju par turnīru var pa tel. 29459687 (Gatis Taube).

REĢISTRĒTIE SPĒLĒTĀJI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

ORGANIZATORI

ATBALSTA