REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

INFORMĀCIJA

BALTIJAS PŪLA LĪGA 2019 – 3.POSMS

Baltijas Pūla Līgas 2019.gada sezona, pēc vasaras pauzes, turpinās un kārtērjais posms notiks Igaunijā! Šogad turnīrs notiek ne tikai trijās ierastajās kategorijās – vīriešu atklātajā, sieviešu un senioru (sākot ar 43 gadiem), bet arī junioru līdz 15 gadiem (U15, dzimuši 2004)!

Pavisam notiks 4 posmi, pēc kuru rezultātiem tiks noteikti labākie, kuri piedalīsies superfinālā, kas notiks Lietuvā. Superfināla balvu fondu nodrošina sponsori un atbalstītāji.

Trešais posms notiks:
* pūla disciplīnā ”9” Tallinas biljarda klubā ”Hill-hill” (Telliskivi iela 57). Atklāšanas ceremonija 7.septembrī 10:30.
* spēļu sākums sestdien 7.septembrī 9:00 un turpinājums svētdien 8.septembrī 9:00.
* pēc divmīnusu sistēmas, ar pāreju uz olimpisko sistēmu 16 vai 32 dalībniekiem vīriešiem un 4 vai 8 dalībnieki pārējiem (atkarībā no dalībnieku skaita).
* visas spēles notiek līdz 7 uzvarētām partijām vīriešiem un līdz 6 uzvarētām partijām pārējiem (izņemot U15 līdz 3 uzvarām). Izslēgšanas spēlēs attiecīgi par vienu partiju vairāk..
* ar alternatīvo (pēc kārtas) izsitienu un speciālajiem noteikumiem: ”9” bumba uz punkta un jāievēro 3 bumbu noteikums (”3 point rule”).

Dalības maksa ir 40€ vīriešu konkurencē, 30€ sieviešu un senioru konkurencē un 5€ junioriem, Pieteikšanās termiņš ir līdz 5.septembrim ieskaitot.
UZMANĪBU! Piesakoties un neatsaucot dalību līdz iepriekšminētajam termiņam, dalības maksa ir obligāti jāsamaksā, neatkarīgi no tā vai piedalieties turnīrā vai nē.

Jāievēro noteikumi par apģērbu: Krekls ar apkakli (polo krekls) ar īsām vai garām piedurknēm; vienas krāsas bikses, vēlams melnā krāsā (ne džinsu un ne sporta), saskaņota josta; tumšas kurpes un zeķes; nedrīkst vilkt džemperus un cepures.
Saņemt papildus informāciju par turnīru var pa tel. 29459687 (Gatis Taube).

Pieteikties turnīram var arī mājaslapā – https://balticpoolleague.eu/events/2019/3/registration

ORGANIZATORI

ATBALSTA