REZULTĀTI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

REZULTĀTI - SENIORI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

INFORMĀCIJA

LATVIJAS ČEMPIONĀTS PULĀ 2019 (14+1)

Sākas 2019.gada Latvijas Čempionāti pūlā un kā jau ierasts, pirmā čempionāta veids būs “14+1”, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1976.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkt piedalīties tikai Latvijas rezidenti.
Disciplīnas “14+1” izcīņa sāksies š.g. 12.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00.
Pamatreģistrācija visās kategorijās notiek līdz 11.oktobra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net.Vēlā reģistrēšanās svētdien līdz 10:30 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30. Turnīri tiks pilnībā izspēlēti sestdien*.
Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie. Visiem dalībniekiem, kuri zaudēs divas pirmās spēles, būs iespēja piedalīties BAMS turnīrā.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 100 punktiem vīriešiem un 75 punktiem pārējiem. Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code”.
*Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

ATBALSTA