REZULTĀTI - KOPĒJAIS

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

REZULTĀTI - SENIORI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

INFORMĀCIJA

RĪGAS KAUSS PULĀ 2020 (POOL 14.1)

vīrieši, sievietes, seniori

Sākas Rīgas Kausu izcīņas pūlā. Šogad pirmo reizi turnīri notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Turnīri ir atklāti un drīkst piedalīties jebkurš sportists.

Pirmā disciplīna būs “14+1” un sāksies š.g. 14.martā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00.
Reģistrācija notiek līdz 13.marta 20:00 vietnē www.lrbf.lv  vai www.tournamentservice.net.Pēc tam tiek veikta izloze un spēļu grafiks tiek publicēts abās interneta vietnēs. Spēļu sākums 10:00.  Izšķirošās spēs var notikt svētdien 15.03. sākot no 12:00.
Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 15EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie. Visiem dalībniekiem, kuri zaudēs divas pirmās spēles, būs iespēja piedalīties BAMS turnīrā.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 100 punktiem vīriešiem un 75 punktiem pārējiem. Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code”.
*Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

COVID-19 INFO

Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (Covid-19)

LRBF aicina visus sportistus sekot valdības rīkojumam, ar kuru visā valsts teritorijā sākot no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim ir izslūdināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību.

LRBF vērš uzmanību, ka rīkojums ietver drošības apsvērumu dēļ ar 13. martu atcelt un aizliegt visus publiskos sporta pasākumus virs 200 cilvēkiem. Nolemts pārtraukt visas sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi). Sporta organizācijām iespēju robežās atcelt, pārcelt un neplānot darba braucienus un komandējumus uz Covid-19 skartajām valstīm un teritorijām.

Ņemot vērā to, ka LRBF sporta sacensībās apmeklētāju skaits nepārsniedz 200 cilvēkus, LRBF uz doto brīdi neatceļ plānotās sacensības, bet aicina katru personīgi izvērtēt savu veselības stāvokli un riskus un pieņemt lēmumu par dalību sacensībās. Par cik Jūsu drošība un veselība ir primārais, LRBF sapratīs un atbalstīs Jūsu lēmumu.

LR Valdības paziņojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Veselības ministraijas aicinājums iedzīvotajiem par piesardzības pasākumiem

TURNĪRU NOLIKUMS

ATBALSTA