BILJARDA SACENSĪBAS NENOTIKS LĪDZ 09.06.2020! 

Ņemot vērā ar valdības rīkojumu ievesto ārkārtējo situāciju, kā arī IZM, OK un LSFP aicinājumu sporta organizācijām un federācijām atcelt visus sporta pasākumus, neatkarīgi no dalībnieku skaita, LRBF atceļ visus biljarda sporta pasākumus, kas saskaņā ar sacensību kalendāru bija ieplānoti laika periodā līdz 2020.gada 09.jūnijam. Atceltas sacensības tiks pārceltas uz vēlākiem laikiem, par ko LRBF informēs atsevišķi.

Pateicamies par sapratni!

No 2020.gada 12.maija ir atļautas fiziskās aktivitātes un treniņi sporta norišu vietās pie nosacījuma, ja ir ieveroti visi IZM noteiktie nosacījumi (infomāciju par nosacījumiem var apskatīties zemāk).

Joprojām ir aizliegti visi publiski un privāti sporta pasākumi (sporta sacensības, paraugdemonstrējumi u.tml.).

Izglītības un zinātnes ministrijas informācija par sporta aktivitātēm no 2020.gada 12.maija

LSFP Informācija

Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (Covid-19)

LRBF aicina visus sportistus sekot valdības rīkojumam, ar kuru visā valsts teritorijā sākot no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 09.jūnijam ir izslūdināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot koronavīrusa Covid-19 izplatību.

LRBF vērš uzmanību, ka rīkojums ietver drošības apsvērumu dēļ ar 13. martu atcelt un aizliegt visus publiskos sporta pasākumus. Nolemts pārtraukt visas sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi). Sporta organizācijām iespēju robežās atcelt, pārcelt un neplānot darba braucienus un komandējumus uz Covid-19 skartajām valstīm un teritorijām.

LR Valdības paziņojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

Veselības ministraijas aicinājums iedzīvotajiem par piesardzības pasākumiem