TIEŠRAIDES

REZULTĀTI

KOPĒJAIS

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.


SENIORI

Http iframes are not shown in https pages in many major browsers. Please read this post for details.

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

INFORMĀCIJA

RĪGAS KAUSS PULĀ 2020 (POOL 8)

vīrieši, sievietes, seniori

 

Rīgas Kausi turpinās ar pazīstamāko disciplīnu “Astotnieku” un notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez ierobežojumiem). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.
Disciplīnas Pool8 izcīņa sāksies š.g. 22.augustā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18, plkst.10:00.
Reģistrācija līdz 21.augusta 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net.Dalības maksa vīriešiem 20€ (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€), veterāniem 10€, sievietēm 5€ (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5€).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 6 uzvarētām partijām kopējā un 5 pārējās kategorijās (play-off uzvaru skaits palielinās par 1 partiju). Izšķirošās play-off spēles var turpināties svētdien 23.augustā 12:00.
Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” (krekls ar apkakli vai polo krekls, bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes, vēlams tumšas) un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi – https://tournamentservice.net/tournament.php?t_id=37581

*Galīgais izpēles variants var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.
Papildus notiks BAMS gandarījuma turnīrs (tiem kuriem būs nospēlētas tikai divas spēles).

 

TURNĪRU NOLIKUMS

ATBALSTA