REZULTĀTI

DALĪBNIEKI

INFORMĀCIJA

LATVIJAS ATKLĀTAIS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2020 (POOL 9)

2020.gada Latvijas atklātais komandu čempionāts pūlā notiks “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18, š.g. 19.septembrī, reģistrēšanās sākums 10:00, spēļu sākums 11:00. Dalības maksa 45 EUR no katras komandas. Visu turnīru tiek spēlēts POOL9 saskaņā ar EPBF noteikumiem. Apģērbs brīvā formā un turnīru plānojas izspēlēt vienā dienā.

Komandā ir jābūt vismaz trim dalībniekiem (var būt arī četri, bet nevienam spelētājam nedrīkst būt tikai individuālā spēle) un pirms katras spēļu kārtas ir jāpiesaka trīs dalībnieki un pēc tam izmaiņas vairs nedrīkst veikt.

Spēles notiks pēc divmīnusu sistēmas līdz trīs uzvarētām spēlēm, no kurām katra līdz 5 uzvarētām partijām, ar pāreju uz izslēgšanas spēlēm, izmantojot sekojošu sistēmu:

Vispirms tiek izspēlēta spēle, kurā piedalās visi trīs komandas dalībnieki un sitienus veic visi pēc kārtas. Izitiens notiek pēc kārtas gan starp komandām gan arī starp komandas spēlētajiem.

Pēc tam vienlaicīgi tiek spēlēta individuālā spēle un pāru spēle (katra komanda iesniedz tiesnesim pirms spēles sarakstu par komandas sadalījumu abām spēlēm)

Ja kāda no komandām nav uzvarējusi trīs spēles, tiek atkal paralēli spēlētas individuālā spēle un pāru spēle līdz kāda no komandām iegūst trīs uzvaras, gadījumā ja vēl viena spēle turpinās, tiek fiksēts rezultāts 3:1 un spēle tiek pārtraukta.

Ierobežojums pēdējai kārtai ir, ka viens spēlētājs nevar spēlēt abas individuālās spēles.

Trīskāršajā un pāru spēlēs sitienu secību var izvēlēties pēc katra jauna izsitiena (ja pēc puša sitiena tiek atdots gājiens, tad jāsit komandas nākamajam spēlētājam).

Piramīdā devītā bumba tiek likta uz punkta un izsitienam tiek piemērots 3 bumbu noteikums (spēka izsitiens).

Pieteikties pa tālr.29459687 vai sociālajos tīklos vai uz vietas klubā.

! Ja kādam nav izdevies vienoties ar citiem spēlētājiem par komandas izveidi, aicinām ierasties sestdien klubā un uz vietas izveidot komandas.

ATBALSTA