REZULTĀTI

KOPĒJAIS

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.


SENIORI

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

INFORMĀCIJA

RĪGAS KAUSS PULĀ 2020 (POOL 9)

( vīrieši, sievietes, seniori )

Rīgas Kausos atlikusi pēdējā disciplīna “Devītnieks” un arī notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez ierobežojumiem). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.
Kausa ieguvēja noskaidrošana disciplīnā Pool9 sāksies š.g. 3.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00.
Reģistrācija līdz 2.oktobra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Dalības maksa vīriešiem 20€ (jauniešiem līdz 18 gadiem 10€), veterāniem 10€, sievietēm 5€ (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5€).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 7 uzvarētām partijām kopējā un 6 pārējās kategorijās (play-off uzvaru skaits palielinās par 1 partiju). Izšķirošās play-off spēles var turpināties svētdien 4.oktobrī 12:00*.
Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” (krekls ar apkakli vai polo krekls, bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes, vēlams tumšas) un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi (sk. sadaļā “REGLAMENTS”).

*Galīgais izpēles variants var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.
Papildus notiks BAMS gandarījuma turnīrs (tiem kuriem būs nospēlētas tikai divas spēles).

REGLAMENTS

ATBALSTA