TIEŠRAIDE

REZULTĀTI

KOPĒJAIS


SENIORI

INFORMĀCIJA

LATVIJAS ČEMPIONĀTS PULĀ 2020 (POOL 14+1)

( vīrieši, sievietes, seniori )

Sākas  2020.gada Latvijas Čempionāti pūlā un kā jau ierasts, pirmā čempionāta veids būs “pūls 14+1”, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā atļauts piedalīties tikai Latvijas rezidentiem.

Disciplīnas “14+1” izcīņa sāksies š.g. 10.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18, plkst. 10:00.

Reģistrācija visās kategorijās notiek līdz 9.oktobra plkst. 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net un www.lrbf.lv. Turnīrā, ja būs nepieciešams, izšķirošās izslēgšanas spēles var tikt pārceltas uz svētdienu 11.10. 12:00*.

Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie. Visiem dalībniekiem, kuri zaudēs divas pirmās spēles, būs iespēja piedalīties BAMS turnīrā.

Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 100 punktiem vīriešiem un 75 punktiem pārējiem. Visiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code”.

*Galīgais izspēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.

REGLAMENTS

ATBALSTA