LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2021 – POOL 8

Pēc ilgāka pārtraukuma atsākas sacensības un pirmais turnīrs būs 2021.gada Latvijas Čempionāts pūlā ”Pool 8”. Uzvarētāji tiks noskaidroti trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkst piedalīties tikai Latvijas rezidenti.

Jāievēro sekojoši noteikumi sakarā ar COVID-19 izplatību:

Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testu.

Sacensībās nedrīkst piedalīties sportisti, kas jaunāki par 7 gadiem.

Sacensību norises vietas apmeklējuma laikā tiek ievērota divu metru distance, kā arī tiek lietoti mutes un deguna aizsegi (izņemot sportistus sporta sacensību norises laikā).

Disciplīnas Pool8 izcīņa sāksies š.g. 11.septembrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 09:30.
Reģistrācija visās kategorijās notiek līdz 10.septembra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net, spēļu sākums 10:00. Izšķirošās izslēgšanas spēles notiks svētdien 12.septermbrī 11:00*.

Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 7 uzvarētām partijām vīriešiem un 6 uzvarētām partijām pārējiem. Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi.

*atkarībā no dalībnieku skata tiks noteikts izpēlējamo kārtu skaits.

REZULTĀTI

KOPĒJAIS ČEMPIONĀTS

REZULTĀTI

ČEMPIONĀTS VETERĀNIEM