LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2021 – POOL 14+1

2021.gada Latvijas Čempionāti turpinās ar disciplīnu būs”Pool 14”. Uzvarētāji tiks noskaidroti trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkst piedalīties tikai Latvijas rezidenti.

Jāievēro sekojoši noteikumi sakarā ar COVID-19 izplatību:

Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testu. Covid-19 testa derīguma termiņš ir 72 stundas un tam jābūt laboratoriski veiktam.

Sacensībās nedrīkst piedalīties sportisti, kas jaunāki par 7 gadiem.

Sacensību norises vietas apmeklējuma laikā tiek ievērota divu metru distance, kā arī tiek lietoti mutes un deguna aizsegi (izņemot sportistus sporta sacensību norises laikā).

Disciplīnas Pool14 izcīņa sāksies š.g. 9.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18,  09:30 (kluba atvēršanas laiks).
Reģistrācija visās kategorijās notiek līdz 8.oktobra  20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai reģistrācija lrbf.lv) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Spēļu sākums 10:00.Izšķirošās izslēgšanas spēles notiks svētdien 10.oktobrī11:00*.

Godalgoto vietu apbalvošana notiek tikai pēc fināla spēles!

Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 100 punktiem vīriešiem un 75 punktiem pārējiem. Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi!

*Ja sestdien līdz 21:00 būs iespējams uzsākt pusfinālus, tad turnīrs tiks pabeigts vienā dienā (tas atkarīgs no dalībnieku un izpēlējamo kārtu skaita).

REZULTĀTI