LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2021 – POOL 10

Atlikusi pēdējā disciplīna 2021.gada Latvijas Čempionātā – ”Pool 10”. Uzvarētāji tiks noskaidroti trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionātā drīkst piedalīties tikai Latvijas rezidenti.

Jāievēro sekojoši noteikumi sakarā ar COVID-19 izplatību:

  • Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par negatīvu Covid-19 testu. Covid-19 testa derīguma termiņš ir 72 stundas un tam jābūt laboratoriski veiktam.
  • Sacensībās nedrīkst piedalīties sportisti, kas jaunāki par 7 gadiem.
  • Sacensību norises vietas apmeklējuma laikā tiek ievērota divu metru distance, kā arī tiek lietoti mutes un deguna aizsegi (izņemot sportistus sporta sacensību norises laikā).

Disciplīnas Pool10 izcīņa sāksies š.g. 16.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 09:30 (kluba atvēršanas laiks).
Reģistrācija visās kategorijās notiek līdz 15.oktobra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai reģistrācija lrbf.lv) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Spēļu sākums 10:00.Izšķirošās izslēgšanas spēles notiks svētdien 12.septermbrī 11:00*.

Godalgoto vietu apbalvošana notiek individuāli tikai pēc fināla spēles!

Dalības maksa vīriešiem 20EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR).
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 6 uzvarētām partijām vīriešiem un 5 uzvarētām partijām pārējiem. Visiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi.

*spēles notiek  līdz plkst. 21:00!

REZULTĀTI

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.