RĪGAS KAUSS 2021 – POOL 10 / POOL 14

Reitinga sacensības atsākas ar diviem Rīgas Kausiem – pool14 un pool10! Kā ierasts turnīri notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1977.gadā un vecāki) un sieviešu (bez ierobežojumiem).

Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents ievērojot sekojošus noteikumus sakarā ar COVID-19 izplatību:

Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Sacensību norises vietas apmeklējuma laikā tiek ievērota divu metru distance, kā arī tiek lietoti mutes un deguna aizsegi (izņemot sportistus sporta sacensību norises laikā).

Kausa ieguvēju noskaidrošana sāksies š.g. 20.novembrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00. Pirmais tiks izspēlēts pool14, bet pēc tam pool10.

Reģistrācija līdz 19.novembra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Dalības maksa vīriešiem 20€, veterāniem 10€, sievietēm 5€. Ja piedalās abos turnīros, tad dalības maksa kopējā 30€.

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.

Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 7 uzvarētām partijām pool10 un līdz maksimali 90 punktierm pool14. Izšķirošās play-off spēles turpināties svētdien 21.novembrī 10:00.

Viisiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” (krekls ar apkakli vai polo krekls, bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes, vēlams tumšas) un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi (sk.sadaļā “Nolikums”).

REZULTĀTI POOL 14

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.

REZULTĀTI POOL 10

powered by Advanced iFrame. Get the Pro version on CodeCanyon.