RĪGAS KAUSS 2023 (POOL 9)

INFORMĀCIJA

Rīgas Kausu izcīņā nākamā disciplīna ”Devītnieks”! Turnīrs notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), meistaru (dzimuši 1978.gadā un vecāki) un sieviešu (bez ierobežojumiem).
Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents, izņemot Krievijas un Baltkrievijas sportistus.
Turnīrs sāksies š.g. 29.aprīlī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 9:00.
Reģistrācija līdz 28.aprīļa 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai ziņa sociālos tīklos vai klubā) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Dalības maksa vīriešiem 20€ (U19 jauniešiem  10€), meistariem un sievietēm 15€. Ja piedalās divos turnīros, tad dalības maksa kopējā 15€.
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais uzvarētājs, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam pārējie.
Pamatsacensībās spēles notiek līdz maksimāli 7 uzvarām, izlēgšanas spēlēs līdz maksimāli 9 uzvarām.
Starp dalībniekiem, kuriem būs tikai divas spēles, notiks BAMS cerību kausa izcīņa.
Visiem dalībniekiem ir jāievēro ”dress code” (krekls ar apkakli vai polo krekls, bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes, vēlams tumšas) un lūdzam iepazīties ar sacensību reglamentu savlaicīgi (https://tournamentservice.net/tournament.php?reglament=46539).

REZULTĀTI - KOPĒJAIS

REZULTĀTI - MEISTARI

NOLIKUMS