PLAY-OFF

KVALIFIKĀCIJA

NOLIKUMS

RĪGAS KAUSS SNŪKERĀ 2023

TURNĪRA NOLIKUMS

1. Norises vieta

Viesnīca “A1 HOTEL” – Rīga, Ģertrūdes iela 48A.

 

2. Norises laiks

09.decembris (sestdiena): 11:00 – 21:00 kvalifikācijas grupu spēles (līdz 2 uzvarētiem freimiem – best of 3);

10.decembris (svētdiena): 11:00 – 16:00 izslēgšanas spēles (līdz 3 uzvarētiem freimiem – best of 5), 17:00 – fināls  (līdz 5 uzvarētiem freimiem – best of 9).

 

3. Sacensību dalībnieki un formāts

3.1. Sacensībās drīkst piedalīties visi spēlētāji bez ierobežojumiem.

3.2. Kvalifikācija:

Kvalifikācijas spēles notiek grupās. Katrā grupā tiek ielozēti no 4 līdz 6 spēlētāji (atkarībā no kopējā reģistrēto dalībnieku skaita). Izloze tiek veikta saskaņā ar aktuālo LRBF Latvijas snūkera reitingu (ar pirmo numuru katrā grupā tiek ielozēti spēlētāji, kas reitinga atrodas augstākajās pozīcijās). Turnīra izslēgšanas spēlēm (play–off) kvalificējas 2 (ja grupā ir 4 spēlētāji) vai 4 (ja grupā ir 5 vai 6 spēlētāji) labākie spēlētāji katrā grupā.

Spēles kvalifikācijas grupās notiek līdz 3 uzvarētiem freimiem (best of 5).

3.3. Izslēgšanas spēles:

Izslēgšanas spēles (play–off) notiek pēc olimpiskās sistēmas. Izslēgšanas spēļu izloze tiks veikta atbilstoši kvalifikācijas grupu rezultātiem. Visas izslēgšanas spēles līdz finālam notiek līdz 4 uzvarētiem freimiem (best of 7), bet finālā – līdz 6 uzvarētiem freimiem (best of 11).

Spēlētājam, kas nokavējis play-off spēles sākumu līdz 5 minūtēm, tiek ieskaitīts zaudējums pirmajā freimā, ja 15 minūtes un vairāk, tiek ieskaitīts zaudējums spēlē ar rezultātu 0:5 bez punktiem freimos.

Izslēgšanas spēļu gaitā pēc katriem 4 (četriem) nospēlētiem freimiem tiek piešķirts pārtraukums 5 (piecas) minūtes.

 

4. Noteikumi

Spēles notiek saskaņā ar WPBSA (Pasaules Profesionālās Biljarda un Snūkera Asociācijas) apstiprinātajiem snūkera spēles noteikumiem

 

5. Ģērbšanas noteikumi (dress-code)

Tumšas kurpes (sporta apavi nav pieļaujami), tumšas klasiskas bikses ar siksnu (džinsi un sporta bikses nav pieļaujami), vienkrāsainais krekls vai polo krekls ar garām vai īsām piedurknēm. Spēlētāji, kas nav ievērojuši ģērbšanas noteikumus netiek pielaisti.

 

6. Dalības maksa

Dalības maksa – 30 EUR (trīsdesmit eiro). Dalības maksa tiek samaksāta galvenajam tiesnesim pirms turnīra sākuma.

 

Reģistrācija turnīram elektroniski līdz 2023.g. 08.decembrim (plkst.22:00).

Izlozes rezultāti tiks publicēti 8.decembrī līdz plkst.23:00.

ATBALSTA