Aicinām piedalīties 2016.gada Rīgas Kausu izcīņas visdinamiskākajā disciplīnā POOL9, kas notiks trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), veterāni (dzimuši 1975.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Sacensības ir atklātas un piedalīties var jebkurš interesents.

Sacensības notiks š.g. 14.maijā biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18. Pamatreģistrācija līdz 13.maija 19:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai epasts gatis.taube@inbox.lv vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās sākas klubā 10:00 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30. Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.

Turnīri veterāniem un sievietēm tiks pilnība izspēlēti sestdien 14.maijā. Apbalvotas tiek 1.-8.vieta.
Minimālais dalībnieku skaits 5 un ja dalībnieku skaits mazāks par 9, apbalvotas tiek 1.-4.vieta. Visas balvas tiek pasniegtas tikai ceremonijā pēc fināla beigām.

Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas.

Spēlētāji tiks izsēti sekojoši:
1.numurs – esošais čempions,
2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.

Pamatsacensībās partijas notiks līdz maksimāli 7 uzvarētām partijām vīriešiem un 6 pārējiem (play-off uzvaru skaits palielināsies par 1 partiju). Izšķirošās play-off spēles kopējā kategorijā notiks svētdien 17.aprīlī 12:00 sākot ar 1/4finālu.

Sacensībās, gan sestdien, gan svētdien, būs jāievēro ”dress code” – krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas). Neievērošanas gadījumā tiks piemērotas soda sankcijas.

Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.