Latvijas komandai pūlā pirmās starptautiskās sacensības!

Apsveicam Māri Volaju un Rodionu Judinu ar veiksmīgu startu pāru sacensībās kvalifikācijā dalībai World Cup of Pool Albānijā augusta sākumā. Sacensību reglaments bija nežēlīgs – no 26 komandām tikai uzvarētāji saņem iespēju piedalīties fināla sacensībās, kur jau dalību nodrošinājušas labākie no visas pasaules.

Sacensības iesākās ar cīņu pret Baltkrievijas 2.komandu, kura bija līdzīga līdz rezultātam 5-4, pēc kā veiksmīgāk nospēlēja mūsējie un pirmā uzvara ar 8-5. Nākama spēle bija ar spēcīgo Šveices komandu – pēc līdzvērtīga sākuma 2-2 abas komandas nervozēja, bet pirmie “savācās” šveicieši un izmantoja visas iespējas 8-3. Turpmākās cīņas jau nācās aizvadīt zaudētāju zarā, kur zaudējums nozīmē izstāšanos.

Pirmā izdzīvošanas spēle notika pret Turcijas pirmo komandu – līdzvērtīga spēkošanās  un pie 4-5 mūsējie nonāca sarežģītā situācijā, kad Rodionam izdevās ļoti veiksmīgs sitiens no snukera un mūsu puiši pārņēma iniciatīvu 8-5. Dienas pēdējā spēle tika aizvadīta ar Maķedonijas komandu, kur sākumā gan nonācām zaudētājos 1-3, bet pēc tam izdevās lielisks izrāviens 6-3 un pārsvars tika noturēts 8-4.

Nākamajā dienā pirmā spēle par iziešanu play-off notika ar Baltkrievijas pirmo komandu, lai gan pirmā partija tika uzvarēta, pēc tam diemžēl spēle neaizgāja un Baltkrievijas sportisti spēlējot praktiski bez kļūdām izmantoja katru iespēju – šoreiz sāpīgs zaudējums 2-8.

Paldies Mārim un Rodionam par cīņassparu un ar pirmā reizē izcīnīto 9.vietu! Mēs ar Jums lepojamies un novēlām turpmākus sportiskus sasniegumus visos biljarda sporta veidos!

Albania2