Sākas Latvijas Čempionāti pūlā! Kā jau ierasts, pirmā pūla veids būs “14+1” un tiks noskaidroti uzvarētāji trijās kategorijās – vīriešu (drīkst piedalīties visi), senioru (dzimuši 1974.gadā un vecāki) un sieviešu (bez vecuma ierobežojuma). Čempionāts ir atklāts un var piedalīties jebkurš interesents.
Disciplīnas “14+1” izcīņa sāksies š.g. 1.oktobrī biljarda klubā “BAMS Pool House” Rīgā, Cēsu ielā 18 10:00.
Pamatreģistrācija visās kategorijās notiek līdz 30.septembra 20:00 (SMS uz tel.nr. 29459687 vai epasts lpf@inbox.lv vai ziņa sociālos tīklos) un izloze ar spēļu grafiku tiks publicēta vietnē www.tournamentservice.net. Vēlā reģistrēšanās līdz 10:30 (dalībnieki tiks pielozēti pamatizlozei), spēļu sākums 10:30.

Veterānu un sieviešu turnīrs tiks pilnībā izspēlēts sestdien.
Dalības maksa vīriešiem 15EUR (jauniešiem līdz 18 gadiem 10EUR), veterāniem 10EUR, sievietēm 5EUR (ja piedalās divās kategorijās, tad atlaide 5EUR). Apbalvotas tiks 1.-16.vieta.
Visas sacensības vispirms notiks pēc divmīnusu sistēmas, bet pēc tam play-off pēc olimpiskās sistēmas. Spēlētāji tiks izsēti sekojoši: 1.numurs – esošais čempions, 2.numurs – labākais pēc reitinga, pārējie: vispirms numuri pēc reitinga izlozes kārtībā, pēc tam atlikušie.
Sacensībās partijas notiks līdz maksimāli 75 punktiem vīriešiem un 60 punktiem pārējiem. Izšķirošās play-off spēles kopējā kategorijā notiks svētdien 02.oktobrī 13:00. Svētdien būs jāievēro ”dress code” –krekls ar apkakli (polo krekls), bikses (ne sporta vai džinsu) un kurpes (vēlams tumšas).
Galīgais izpēles variants un maksimālais partiju skaits var mainīties un būs atkarīgs no dalībnieku skaita.