| LATVIJAS ČEMPIONI

Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER vs
SNOOKER (SENIORI) vs
SNOOKER (JUNIORI U-18) vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) vs
SNOOKER 6-RED JUDINS RODIONS vs PRIPJOKS ANDREJS (7:1)
SNOOKER 6-RED (JUNIORI U-18) vs
SNOOKER 6-RED (JUNIORI U-21) vs
SNOOKER "SHOOT-OUT" vs
POOL 8 VARTIKS MĀRIS vs TIMERMANIS GUNTARS (7:6)
POOL 8 (JUNIORI U-17) vs
POOL 8 (JUNIORI U-19) vs
POOL 8 (SIEVIETES) vs
POOL 8 (SENIORI) BEĻKOVS VLADISLAVS vs ULMANIS IVO (6:1)
POOL 9 vs
POOL 9 (JUNIORI U-17) vs
POOL 9 (JUNIORI U-19) vs
POOL 9 (SIEVIETES) vs
POOL 9 (SENIORI) vs
POOL 10 vs
POOL 10 (SENIORI) vs
POOL 10 (SIEVIETES) vs
POOL 14+1 vs
POOL 14+1 (SENIORI) vs
BRĪVA PIRAMĪDA vs
KOMBINĒTA PIRAMĪDA vs
DINAMISKĀ PIRAMĪDA vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER JUDINS RODIONS vs VOLAJS MĀRIS (7:2)
SNOOKER (SENIORI) ZAICEVS ALEKSANDRS vs SERGEJEVS SERGEJS (4:3)
SNOOKER (JUNIORI U-18) vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) ŽIŽINS ARTEMIJS vs PRIPJOKS ANDREJS (4:3)
SNOOKER 6-RED PRIPJOKS ANDREJS vs KALNIŅŠ FILIPS (7:1)
SNOOKER 6-RED (JUNIORI U-18) ŽIŽINS ARTEMIJS vs KALNIŅŠ FILIPS (5:1)
SNOOKER 6-RED (JUNIORI U-21) PRIPJOKS ANDREJS vs KALNIŅŠ FILIPS (5:2)
SNOOKER "SHOOT-OUT" PRISJAŽŅUKA ANNA vs KALNIŅŠ FILIPS (1:0)
POOL 8 vs
POOL 8 (JUNIORI U-17) vs
POOL 8 (JUNIORI U-19) vs
POOL 8 (SIEVIETES) vs
POOL 8 (SENIORI) vs
POOL 9 vs
POOL 9 (JUNIORI U-17) vs
POOL 9 (JUNIORI U-19) vs
POOL 9 (SIEVIETES) vs
POOL 9 (SENIORI) vs
POOL 10 vs
POOL 10 (SENIORI) vs
POOL 10 (SIEVIETES) vs
POOL 14+1 VARTIKS MĀRIS vs ERMANSONS PĒTERIS (100:49)
POOL 14+1 (SENIORI) ULMANIS IVO vs DEMJANOVS OĻEGS (75:46)
BRĪVA PIRAMĪDA VINOGRADOVS VIKTORS vs PĀŽE OTO (5:1)
KOMBINĒTA PIRAMĪDA vs
DINAMISKĀ PIRAMĪDA JAMŠIKOVS DMITRIJS vs PĀŽE OTO (5:2)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Artūrs Ķeņģis vs Sergejs Sergejev (sen) (7:1)
Snooker (seniori) Aleksandrs Zaicevs vs Sergejs Sergejevs (sen) (4:3)
Snooker 6-red Māris Volajs vs Artemijs Žižins (7:3)
Snooker (juniori U-18) Artemijs Žizins vs Aleksejs Jankovskis (4:0)
Snooker (juniori U-21) Andrejs Pripjoks vs Filips Kalniņš (3:2)
Snooker 6-red (juniori U-18) Andrejs Pripjoks vs Filips Kalniņš (4:1)
Snooker 6-red (juniori U-21) Andrejs Pripjoks vs Artūrs Ķeņģis (4:3)
Pool 8 Māris Vartiks vs Aleksejs Mališevs (8:5)
Pool 8 (juniori U-17) Filips Kalniņš vs Artemijs Žižins (4:2)
Pool 8 (juniori U-19) Artemijs Žižins vs Filips Kalniņš (4:2)
Pool 8 (seniori) Ivo Ulmanis vs Igors Kačanovs (7:3)
Pool 8 (sievietes) Taņa Lāce vs Linda Guķe (6:2)
Pool 9 Reinis Doniņš vs Pēteris Ermansons (9:5)
Pool 9 (juniori U-17) Andrejs Pripjoks vs Niklāvs Jakobijs (4:2)
Pool 9 (juniori U-19) Niklāvs Jakobijs vs Andrejs Pripjoks (5:1)
Pool 9 (sievietes) Anna Prisjažņuka vs Linda Guķe (7:4)
Pool 9 (seniori) Ivo Ulmanis vs Guntars Grīnums (7:2)
Pool 10 Aleksejs Mališevs vs Anna Prisjažņuka (8:4)
Pool 10 (seniori) Ivo Ulmanis vs Guntars Grīnums (7:3)
Pool 10 (sievietes) Anna Prisjažņuka vs Kristīne Lēmane (7:0)
Pool 14+1 Māris Vartiks vs Lewis Calcutt (100:74)
Pool 14+1 (seniori) Gatis Taube vs Kučmins Aleksandrs (60:48)
Brīva piramīda Dmitrijs Jamšikovs vs Valentins Grabovskis (5:3)
Kombinēta piramīda Renats Kudinovs vs Dainis Dundurs (4:2)
Dinamiska piramīda Andrejs Masļakovs vs Vitalijs Grigorjevs (4:2)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Rodions Judins vs Māris Volajs (7:3)
Snooker (seniori) Sergejs Sergejevs vs Sergejs Bogdanovs (4:3)
Snooker 6-red Artūrs Ķeņģis vs Māris Volajs (7:4)
Snooker (juniori U-16) Andrejs Propjoks vs Filips Kalniņš (3:2)
Snooker (juniori U-18) Filips Kalniņš vs Andrejs Propjoks (3:1)
Snooker 6-red (juniori U-18) Sergejs Sergejevs (jr) vs Andrejs Pripjoks (4:3)
Snooker (juniori U-21) Sergejs Sergejevs (jr) vs Andrejs Pripjoks (3:1)
Snooker 6-red (juniori U-21) Artemijs Žižins vs Sergejs Sergejevs (jr) (4:3)
Pool 8 Aleksandrs Horsuns vs Dainis Dundurs (7:4)
Pool 8 (seniori) Igors Kačanovs vs Guntars Grīnums (6:4)
Pool 9 Maksims Dragans vs Reinis Doniņš (9:1)
Pool 9 (juniori U-23) Artūrs Ķeņģis vs Ralfs Jurševskis (5:2)
Pool 9 (sievietes) Linda Guķe vs Anastasija Bobrova (7:1)
Pool 9 (seniori) Vladislavs Beļkovs vs Genadijs Kaminskis (7:5)
Pool 10 Māris Vartiks vs Daniels Zakirovs (8:1)
Pool 10 (seniori) Guntars Grīnums vs Genādijs Kaminskis (7:5)
Pool 14+1 Lewis Calcutt vs Vitālijs Špaks (100:45)
Pool 14+1 (seniori) Guntars Grīnums vs Aleksandrs Kučmins (57:35)
Brīvā piramīda Viktors Vinogradovs vs Oto Paže (5:3)
Kombinēta piramīda Viktors Vinogradovs vs Renats Kudinovs (3:1)
Dinamiska piramīda Aleksandrs Iļjins vs Sergejs Fedorenkovs (5:4)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Rodions Judins vs Anna Prisjažņuka (7:5)
Snooker (seniori) Sergejs Sergejevs (sen) vs Ivars Mežulis (4:3)
Snooker 6-red Rodions Judins vs Māris Volajs (7:6)
Snooker (juniori U-16) Andrejs Pripjoks vs Artemijs Žižins (3:1)
Snooker (juniori U-18) Sergejs Sergejevs (jr) vs Filips Kalniņš (4:0)
Snooker (juniori U-21) Artemijs Žižins vs Sergejs Sergejevs (jr) (4:2)
Pool 8 Pēteris Ermansons vs Māris Volajs (7:5)
Pool 8 (seniori) Vladislavs Beļkovs vs Guntars Grīnums (6:3)
Pool 9 Daniels Zakirovs vs Maksims Dragans (9:5)
Pool 9 (juniori U-23) Maksims Dragans vs Daniels Zakirovs (7:3)
Pool 9 (sievietes) Anna Prisjažņuka vs Laine Strazdiņa (6:2)
Pool 9 (seniori) Guntars Grīnums vs Igors Kačanovs (7:5)
Pool 10 Dainis Dundurs vs Maksims Dragans (8:5)
Pool 10 (seniori) Genādijs Kaminskis vs Aleksandrs Hachatarjans (7:1)
Pool 14+1 Vitālijs Špaks vs Anna Prisjažņuka (100:52)
Pool 14+1 (seniori) Oļegs Demjanovs vs Vladislavs Beļkovs (75:33)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Rodions Judins vs Tatjana Vasiļjeva (7:0)
Snooker (seniori) Aleksandrs Zaicevs vs Māris Kaļva (5:1)
Snooker 6-red Rodions Judins vs Māris Volajs (7:2)
Snooker 6-red (juniori U-13) Andrejs Pripjoks vs Filips Kalniņš (3:1)
Snooker (juniori U-18) Sergejs Sergejevs (jr) vis Artūrs Ķeņģis (4:3)
Snooker (juniori U-21) Rodions Judins vs Sergejs Sergejevs (jr) (5:2)
Pool 8 Pēteris Ermansons vs Māris Vartiks (7:4)
Pool 8 (seniori) Oļegs Demjanovs vs Vladislavs Beļkovs (6:2)
Pool 9 Māris Vartiks vs Pēteris Ermansons (9:2)
Pool 9 (juniori U-23) Judins Rodions vs Artūrs Ķeņģis (7:2)
Pool 9 (seniori) Igors Kačanovs vs Vladislavs Beļkovs (7:1)
Pool 10 Rodions Judins vs Guntars Timermanis (8:4)
Pool 10 (seniori) Ojārs Blezūrs vs Vladislavs Beļkovs (6:3)
Pool 14+1 Māris Vartiks vs Genādijs Kaminskis (100:43)
Pool 14+1 (seniori) Jānis Ēvele vs Ojārs Blezūrs (75:32)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Māris Volajs vs Māris Kaļva (7:1)
Snooker (seniori) Vilnis Mainulis vs Artūrs Elsts (5:3)
Snooker 6-red Rodions Judins vs Māris Volajs (7:4)
Pool 8 Pēteris Ermansons vs Māris Volajs (8:2)
Pool 8 (seniori) Belovs Dmitrijs vs Beļkovs Vladislavs (6:3)
Pool 9 Lewis Calcutt vs Aivars Ģirts (9:4)
Pool 9 (juniori U-21) Dragans Maksims vs Jevdakimenko Antons (7:5)
Pool 9 (seniori) Ojārs Blezūrs vs Igors Kačanovs (7:4)
Pool 10 Māris Vartiks vs Pēteris Ermansons (8:7)
Pool 10 (seniori) Ojārs Blezūrs vs Kučmins Aleksandrs (6:1)
Pool1 4+1 Zakirovs Daniels vs Dragans Maksims (100:68)
Pool 14+1 (seniori) Jānis Ēvele vs Guntars Grīnums (75:42)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Rodions Judins vs Ladins Vladimirs (7:2)
Snooker 6-red Tatjana Vasiļjeva vs Inese Lukaševska (7:5)
Pool 9 Pēteris Ermansons vs Māris Volajs (9:1)
Pool 9 (sievietes) Anna Prisjažņuka vs Taņa Lāce (7:5)
Pool 9 (seniori) Oļegs Demjanovs vs Guntars Grīnums (7:5)
Pool 8 Vladimirs Ladins vs Jānis Kaugurs (7:6)
Pool 8 (sievietes) Taņa Lāce vs Inta Sozontova (6:3)
Pool 8 (seniori) Vladimirs Ladins vs Valdislavs Beļkovs (6:5)
Pool 10 Māris Volajs vs Aleksejs Mališevs (8:7)
Pool 14+1 Aivars Reinbergs vs Aleksejs Mališevs (8:7)
Pool9 (juniori U-21) Daniels Zakirovs vs Lewis Calcutt (8:4)
Brīva piramīda
Kombinētā piramīda
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
Snooker Jānis Bindže vs Vilnis Mainulis (7:3)
Snooker (seniori) Sergejs Sergejevs vs Oļegs Demjanovs (4:2)
Snooker 6-red Rodions Judins vs Vitālijs Špaks (6:1)
Snooker (juniori U-21) Andres Petrov (EST) vs Rodions Judins (3:2)
Pool 9 Pēteris Ermansons vs Ivo Šmits (9:4)
Pool 8 Guntars Grīnums vs Vitalijs Špaks (8:5)
Pool 10 Guntars Timermanis vs Ivo Šmits (8:6)
Pool 14+1 Ivo Šmits vs Vitalijs Špaks (100:93)
Pool 9 (juniori U-21) Vadims Jemeljanovs vs Mārtiņš Ozoliņš (7:4)
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER SERGEJEVS SERGEJS vs VOLAJS MĀRIS (6:3)
SNOOKER (SENIORI) MAINULIS VILNIS vs SERGEJEVS SERGEJS (4:3)
SNOOKER 6-RED BINDŽE JĀNIS vs BELOZJOROVS JURIJS (5:3)
SNOOKER (JUNIORI U-21) JUDINS RODIONS vs KIRIČENKO ROBERTS (4:3)
POOL 8 ERMANSONS PĒTERIS vs ŠMITS IVO (7:5)
POOL 9 ŠPAKS VITALIJS vs LADINS VLADIMIRS (9:6)
POOL 9 (JUNIORI U-21) DONIŅŠ REINIS vs DRAGANS MAKSIMS (7:3)
POOL 10 MALIŠEVS ALEKSEJS vs ULMANIS IVO (9:7)
POOL 14+1 DONIŅŠ REINIS vs MALIŠEVS ALEKSEJS (100:86)
BRĪVĀ PIRAMĪDA PIĻIPČUKS DAŅIILS vs DEMJANOVS OĻEGS
KOMBINĒTA PIRAMĪDA VINOGRADOVS VIKTORS vs MALIŠEVS ALEKSANDRS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER SERGEJEVS SERGEJS vs ERMANSONS PĒTERIS (7:5)
SNOOKER (SENIORI) MAINULIS VILNIS vs BLEZŪRS OJĀRS (4:1)
SNOOKER (6-RED) VASIĻJEVA TATJANA vs MELNIS ELVIJS (7:6)
SNOOKER (JUNIORI U-21) PRISJAŽŅUKA ANNA vs SERGEJEVS SERGEJS (JR) (4:0)
POOL 8 MALIŠEVS ALEKSEJS vs ERMANSONS PĒTERIS (8:7)
POOL 9 MALIŠEVS ALEKSEJS vs BEĻKOVS VLADISLAVS (9:5)
POOL 10 BEĻKOVS VLADISLAVS vs ŠMITS IVO (9:2)
POOL 14+1 VOLAJS MĀRIS vs MALIŠEVS ALEKSEJS (100:91)
BRĪVĀ PIRAMĪDA PARIŽERE ĻUBOVA vs DEMAKINS ALEKSANDRS
KOMBINĒTA PIRAMĪDA MALIŠEVS ALEKSANDRS vs DEMAKINS ALEKSANDRS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER BINDŽE JĀNIS vs MAINULIS VILNIS (7:4)
SNOOKER (SENIORI) ELSTS ARTŪRS vs SERGEJEVS SERGEJS (5:4)
POOL 8 SILIŅŠ OSKARS vs DUNDURS DAINIS (8:7)
POOL 9 SILIŅŠ OSKARS vs DEMJANOVS OĻEGS (9:7)
POOL 10 DEMJANOVS OĻEGS vs KOČANOVS IGORS (9:6)
POOL 14+1 VOLAJS MĀRIS vs ERMANSONS PĒTERIS (100:46)
KOMBINĒTA PIRAMĪDA MILLERS RONALDS vs DEMJANOVS OĻEGS
BRĪVĀ PIRAMĪDA PĀŽE OTO vs KUZMICKIS EDUARDS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER SERGEJEVS SERGEJS vs MAINULIS VILNIS (6:3)
SNOOKER (SENIORI) MAINULIS VILNIS vs SERGEJEVS SERGEJS
SNOOKER (JUNIORI U-21) MELNIS ELVIJS vs PROSJAŽŅUKA ANNA
POOL 8 GRĪNUMS GUNTARS vs LADINS VLADIMIRS (8:3)
POOL 9 GRĪNUMS GUNTARS vs ERMANSONS PĒTERIS (9:7)
POOL 10 GRĪNUMS GUNTARS vs DEMJANOVS OĻEGS (9:8)
POOL 14+1 VOLAJS MĀRIS vs ERMANSONS PĒTERIS (100:95)
BRĪVĀ PIRAMĪDA VILMANIS ALEKSANDRS vs
BRĪVĀ PIRAMĪDA (SIEVIETES) DUBAREVA VIKTORIJA vs
KOMBINĒTA PIRAMĪDA MALIŠEVS ALEKSANDRS vs MILLERS RONALDS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER STRAZDIŅŠ PĒTERIS vs
SNOOKER (SENIORI) SERGEJEVS SERGEJS vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) PRISJAŽŅUKA ANNA vs BLATOVS DMITRIJS
POOL 8 ĒVELE JĀNIS vs
POOL 9 ULMANIS IVO vs
POOL 14+1 LADINS VLADIMIRS vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER MAINILIS VILNIS vs
SNOOKER (SENIORI) SERGEJEVS SERGEJS vs
SNOOKER (SIEVIETES) VASIĻJEVA TATJANA vs
POOL 8 SERGEJEVS SERGEJS vs
POOL 9 ULMANIS IVO vs
POOL 14+1 SERGEJEVS SERGEJS vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER STRAZDIŅŠ PĒTERIS vs
SNOOKER (SENIORI) SERGEJEVS SERGEJS vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) GAILUMS TOMASS vs
POOL 8 HORSUNS ALEKSANDRS vs
POOL 9 DEMJANOVS OLEGS vs
POOL 14+1 SILIŅŠ OSKAR vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER STRAZDIŅŠ PĒTERIS vs
SNOOKER (SIEVIETES) VASIĻJEVA TATJANA vs
SNOOKER (SENIORI) SERGEJEVS SERGEJS vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) NEILANDS ARTŪRS vs
POOL 8 REINBERGS AIVARS vs
POOL 9 ERMANSONS PĒTERIS vs
POOL 14+1 ERMANSONS PĒTERIS vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER STRAZDIŅŠ PĒTERIS vs
SNOOKER (SIEVIETES) VASIĻJEVA TATJANA vs
SNOOKER (JUNIORI U-21) NEILANDS ARTŪRS vs
POOL 8 LADINS VLADIMIRS vs
POOL 9 SILIŅŠ OSKARS vs
POOL 14+1 ERMANSONS PĒTERIS vs
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER LADINS VLADIMIRS vs STRAZDIŅŠ PĒTERIS
SNOOKER (SIEVIETES) VASIĻJEVA TATJANA vs
POOL 8 ERMANSONS PĒTERIS vs DEMJANOVS OĻEGS
POOL 9 DEMJANOVS OĻEGS vs ERMANSONS PĒTERIS
POOL 14+1 VASIĻJEVS MIHAILS vs ERMANSONS PĒTERIS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER STRAZDIŅŠ PĒTERIS vs JERMOLAJEVS ALEKSANDRS
POOL 8 ERMANSONS PĒTERIS vs DEMJANOVS OĻEGS
POOL 9 DEMJANOVS OĻEGS vs ERMANSONS PĒTERIS
POOL 14+1 LADINS VLADIMIRS vs DEMJANOVS OĻEGS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER LADINS VLADIMIRS vs MAINULIS VILNIS
POOL 8 SIŅICINS VLADIMIRS vs BEĻKOVS VLADISLAVS
POOL 9 DEMJANOVS OĻEGS vs ERMANSONS PĒTERIS
POOL 14+1 BROKS AIGARS vs JERMOLAJEVS ALEKSANDRS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER ROZENBAHS MĀRIS vs MAINULIS VILNIS
POOL 8 DEMJANOVS OĻEGS vs BEĻKOVS VLADISLAVS
POOL 9 DEMJANOVS OĻEGS vs ELSTS ARTŪRS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER DEMJANOVS OĻEGS vs GRIGORJEVS VLADIMIRS
POOL 8 DEMJANOVS OĻEGS vs ĒVELE JĀNIS
POOL 9 IVBULIS VALDIS vs SIŅICINS VLADIMIRS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER JERMOLAJEVS ALEKSANDRS vs MAINULIS VILNIS
POOL 8 POTAŠS AIVARS vs LEHS STANISLAVS
POOL 9 POTAŠS AIVARS vs ŠIŠKINS SERGEJS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER DEMJANOVS OĻEGS vs SIŅICINS VLADIMIRS
POOL 8 IVBULIS VALDIS vs POTAŠS AIVARS
POOL 9 GRIGORJEVS VLADIMIRS vs LEHS STANISLAVS
Biljarda veids Latvijas čempions Finālists Spēles rezultāts
SNOOKER SIŅICINS VLADIMIRS vs LADINS VLADIMIRS (7:4)
POOL 8 DEMJANOVS OĻEGS vs LEHS STANISLAVS
POOL 9 DEMJANOVS OĻEGS vs GRIGORJEVS VLADIMIRS