| Treneri un biljarda skolas

SNŪKERS

SERGEJS SERGEJEVS

Snooker (WPBSA treneris)

 1. Augstākā pedagoģiskā izglītība, specialitāte – fiziskā kultūra un sports (diploms: ПВ Nr.444762, 1989.g., КГИФК).
 2. Snūkera trenera sertifikācija – augstākā kategorija (World Snooker Coach GRADE “A”, 2010.g., Anglija).
 3. Sporta Speciālistu Sertifikāts Nr.3074, LSFP  RD, Sporta treneris biljardā (snooker), Latvija, 2016 .g.
 4. Interešu Izglītības Programma, izdota: “SNOOKER ACADEMY”. LICENCE  Nr.DIKS-18-459-ail, RD.2018.g.
  “Snūkera apmācības programma Bērniem”.
 5. Pieaugušo Neformālās izglītības programma. LICENCE  Nr. DIKS-18-466-ail. RD.2018.g., “Snūkera apmācības programma Amatieriem”.
 • 3x Latvijas Čempions snūkerā (2009, 2011, 2012)
 • 6x Latvijas Čempions snūkerā – seniori (2004-2007, 2013,2017)
 • 2x Rīgas Kausa snūkerā uzvarētājs (2009, 2011)
 • 10x LT turnīru “Vilnius Cup” un “Lithuanian Masters” uzvarētājs  (2007-2016)
 • 2x Latvijas Čempions pūlā 8 un 9 (2006-2008)

 

NODARBĪBAS NOTIEK RĪGĀ, BRASLAS IELĀ 22, ”SNOOKER ACADEMY”.

Lai saņemtu precīzu informāciju par nodarbību iespējām lūdzam rakstīt – sergey147@inbox.lv 

SNŪKERA SKOLA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠIEM

Jaunās sezonas uzņemšana Snooker Academy!!!
Ar prieku paziņojam no 01.07.2023 tiek sākta jauna audzēkņu uzņemšana programmā “Snūkera apmācības programma Bērniem” ( no 4 gadiem).
Mūsdienās vecāki arvien biežāk sūdzas, ka bērni maz kustās, ļoti daudz laika pavada lietojot dažādas viedierīces. Mums ir spēle, kas aizraus Jūsu bērnus, daudz vairāk par tām, kas ielādējamas telefonā. Mums ir spēle, kas vecākiem liks justies lepniem par saviem bērniem un viņu sasniegumiem. Šī spēle ir tik pat azartiska kā hokejs, taču tajā nav traumu. Tikpat aizraujoša, kā futbols, taču nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, to var spēlēt visi. Vai Jūs zināt, kas tas ir? Tas ir Snūkers, to sauc arī par šahu kustībā.
Daudz dzirdēti mīti un minējumi, kas stāsta, ka biljards nav bērnu spēle, galdi nav paredzēti bērniem, biljarda kijas ir garas, smagas un citi iemesli. Snooker Academy Latvija kliedē šos stereotipus un iepazīstina Jūs ar bērnu un jauniešu biljarda pasauli.
Ar Jums strādās Latvijas izlases galvenais treneris, kurš savu karjeru sāka 2001 gadā. Vienīgais, kas var lepoties ar augstāko Snūkera trenera sertifikātu (World Snooker Coach Grade “A” (WPBSA)) Latvijā. Trenerim ir nepieciešamā augstākā pedagoģiskā- sporta izglītībakas nodrošinās vispusīgu sagatavošanu dalībai vietējās un starptautiskās sacensībās.
Par treneri vislabāk runā viņa audzēkņu sasniegumi. Visvairāk lepojamies ar Artēmija iegūto zelta medaļu 2022 gada Eiropas čempionātā Snūkerā, vecuma grupā līdz 16 gadiem. Tāpat Artēmijs ieguva bronzas medaļu Eiropas čempionātā šogad, vecuma grupā līdz 18 gadiem. Anna šogad, pirmo reizi karjerā, ieguva zelta medaļu Eiropas čempionātā Snūkerā sieviešu konkurencē, un Eiropas komandu čempionātā ieguva sudraba medaļu.
Savu pirmo medaļu (Bronza) šogad Eiropas čempionātā Snūkerā ieguva Andrejs Pripjoks, iesitot ne tikai savu augstāko breiku 141 punkts, bet arī čempionātā kopumā, visās vecuma katergorijās. Citi esošie un bijušie akadēmijas audzēkņi pārstāv Latviju dažādās sacensībās, sastādot nopietnu konkurenci Baltijas, Eiropas un Pasaules Snūkeristiem.
Spēlējot biljardu bērni attīsta domāšanu, koordināciju, stiprina roku, kāju un muguras muskulatūru. Spēle sevī apvieno fizisko un intelektuālo treniņu. Snūkera spēle trenē redzes asumu, sportistam uzlabojas koncentrācija, paškontrole. Parādās patstāvība, ticība savām spējām. Šīs lietas, palīdzēs Jūsu bērnam kļūt par līderi jebkurā dzīves jomā.
Snooker Academy audzēkņiem tiks dotas iespējas ņemt dalību un pārstāvēt valsti starptautiskās sacencīsbās. Snūkers pasaulē klūst ar vien populārāks. Sacensības notiek Anglijā, Latvija, Indijā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Ķīnā, Taizemē, Bahreinā, Katarā, Saūda Arābijā, Pakistānā, Irānā, Polijā, Vācijā, Beļģijā, Francijā, Turcijā, Portugālē, Bulgārijā, Albānijā un vairākās citās valstīs. Vecāki, iedomājieties savu lepnumu, ar kādu Jūs skatītos uz savu bērnu, kas pilnā (dress-code) ņemtu dalību sacensībās!

PŪLS

PŪLA SKOLA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠIEM

 

NODARBĪBAS NOTIEK RĪGĀ, CĒSU IELĀ 18, BILJARDA KLUBS ”BAMS”.

Lai saņemtu precīzu informāciju par nodarbību iespējām lūdzam rakstīt – gatis.taube@inbox.lv 

 

PIRAMĪDA

PIRAMĪDAS SKOLA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠIEM

 

NODARBĪBAS NOTIEK RĪGĀ, KLIJĀNU IELĀ 8, BILJARDA KLUBS ”PIRAMĪDA 15+1”.

Lai saņemtu precīzu informāciju par nodarbību iespējām lūdzam rakstīt – info@lrbf.lv