Datums | Disciplīna | Sacensību nosaukums | Sacensību statuss | Norises vieta | Uzvarētāji | Rezultāti |
---|---|---|---|---|---|---|
JANVĀRIS | ||||||
13.01. - 14.01. | POOL 8 | LATVIJAS KAUSS 2023/2024 5.posms | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | 1. R.Judins 2. A.Jevdokimenko 3. A.Prokopovičs 3. M.Dragans | REZULTĀTI |
27.01. - 28.01. | POOL 10 | LATVIJAS KAUSS 2023/2004 6.posms | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | 1. V.Špaks 2. Ģ.Aivars 3. I.Ulmanis 3. M.Dragans | REZULTĀTI |
29.01. - 02.02. | SNOOKER | PASAULES ČEMPIONĀTS JNIORIEM 2024 (U-18) | Starptautisks / WSF | ALBĀNIJA, Durres | REZULTĀTI | |
FEBRUĀRIS | ||||||
03.02. - 11.02. | SNOOKER | PASAULES ČEMPIONĀTS 2024 | Starptautisks (WSF) | ALBĀNIJA, Durres | REZULTĀTI | |
10.02. - 11.02. | POOL 9 | LATVIJAS KAUSS 2023/2004 7.posms | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | 1. P.Ermansosn 2. V.Špaks 3. E.Zveja 3. A.Dzintars | REZULTĀTI |
17.02. - 18.02. | SNOOKER | LATVIJAS KAUSS 2024 | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | 1. A.Žižins 2. M.Volajs 3. A.Pripjoks 3. A.Ķeņģis | REZULTĀTI |
23.02. - 24.02. | POOL 14 | RĪGAS KAUSS 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | 1. M.Dragans 2. A.Pētersons 3. V.Špaks 3. P.Ermansons | REZULTĀTI |
MARTS | ||||||
02.03. - 03.03. | SNOOKER 6-RED | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED 2024 (U-18) | Nacionālais | SNOOKER ACADEMY Rīga, Braslas 22 | ||
11.03. - 18.03. | SNOOKER | EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (U-16, U-18. U-21, vīrieši) | Starptautisks (EBSA) | Bosnija un Hercegovina, Sarajevo | ||
16.03. - 17.03. | POOL 9 | LATVIJAS KAUSS 2023/2004 8.posms | Nacionālais | Sigulda, Pils iela 8A | ||
23.03. - 24.03. | POOL 9 | BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 1.posms | Starptautisks (BPL) | IGAUNIJA, Tallina | ||
APRĪLIS | ||||||
06.04. - 07.04. | POOL 10 | RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
13.04. - 14.04. | SNOOKER 6 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024(U-21) | Nacionālais | SNOOKER ACADEMY Rīga, Braslas 22 | ||
15.04. - 16.04. | POOL 8/9/10/14 | EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (sievietes, vīrieši, ratiņkrēsli) | Starptautisks (EPBF) | TBA | ||
20.04. - 21.04. | SNOOKER 6 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
27.04. - 28.04. | POOL 9 | RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
MAIJS | ||||||
04.05. - 05.05. | PIRAMĪDA | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (Kombinēta piramīda) | Nacionālais | PIRAMĪDA 15+1 Rīga, Klijānu 8 | ||
11.05. - 12.05. | POOL 9 | BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 - 2.posms | Starptautisks (BPL) | LIETUVA, Klaipeda | ||
18.05. - 19.05. | SNOOKER | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
25.05. - 26.05. | POOL 8 | RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
JŪNIJS | ||||||
04.06. - 16.06. | SNOOKER | EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 | Starptautisks (EBSA) | |||
15.06. - 16.06. | POOL 8/9/10 | LATVIJAS KAUSS 2023/2024 - FINĀLS | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
JŪLIJS | ||||||
06.07. - 07.07. | POOL 8 | LATVIJAS KAUSS 2024/2025 1.posms | Nacionālais | Ventspils, Ganību 14 | ||
23.07. - 30.07. | POOL 8/9/10/14 | EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (U17, U19, jaunieši un jaunietes) | Starptautisks (EPBF) | TBA | ||
27.07. - 28.07. | POOL 8 | LATVIJAS KAUSS 2024/2025 2.posms | Nacionālais | Sigulda, Pils iela 8 | ||
AUGUSTS | ||||||
10.08. - 11.08. | POOL 10 | LATVIJAS KAUSS 2024/2025 3.posms | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
24.08. - 25.08. | POOL 9 | LATVIJAS KAUSS 2024/2025 4.posms | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
31.08. - 01.09. | PIRAMĪDA | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (Brīva piramīda) | Nacionālais | PIRAMĪDA 15+1 Rīga, Klijānu 8 | ||
SEPTEMBRIS | ||||||
07.09. - 08.09. | POOL 9 | BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 3.posms | Starptautisks (BPL) | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
14.09. - 15.09. | SNOOKER | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 ( MASTERS 40+) | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
21.09. - 22.09. | POOL 8 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (vīrieši, sievietes, meistari) | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
28.09. - 29.09. | SNOOKER | LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2024 (U-18) | Nacionālais | SNOOKER ACADEMY Rīga, Braslas 22 | ||
OKTOBRIS | ||||||
05.10. - 06.10. | POOL 9 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (vīrieši, sievietes, meistari) | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
12.10. | SNOOKER | LATVIJAS ČEMPIONĀTS SHOOT-OUT 2024 | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
19.10. - 20.10. | POOL 9 | BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 4.posms | Starptautisks (BPL) | LIETUVA, Viļņa | ||
26.10. - 27.10. | SNOOKER | LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2024 (U-21) | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
26.10. - 27.10. | POOL 14 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (vīrieši, sievietes, meistari) | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
NOVEMBRIS | ||||||
09.11. - 10.11. | POOL 9 | BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 - FINĀLS | Starptautisks (BPL) | IGAUNIJA, Tallina | ||
09.11. - 10.11. | SNOOKER | RĪGAS KAUSS 6 RED | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
16.11. - 17.11. | POOL 10 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (vīrieši, sievietes, meistari) | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
18.11. - 25.11. | POOL 8/9/10/14 | EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (meistari O45, O55) | Starptautisks (EPBF) | TBA | ||
18.11. - 24.11. | SNOOKER | PASAULES ČEMPIONĀTS 2024 | Starptautisks (IBSF) | TBA | ||
30.11. - 01.12. | PIRAMĪDA | LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (Dinamiskā piramīda) | Nacionālais | PIRAMĪDA 15+1 Rīga, Klijānu 8 | ||
DECEMBRIS | ||||||
07.12. - 08.12. | POOL 9 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS KOMANDĀM 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
14.12. - 15.12. | SNOOKER | RĪGAS KAUSS 2024 | Nacionālais | A1 HOTEL Rīga, Ģertrūdes 48A | ||
20.12. - 21.12. | POOL 9 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS PĀRIEM UN MIX PĀRIEM 2024 | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 | ||
20.12. - 21.12. | POOL 8/9 | LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2023 (U-17, U-19) | Nacionālais | BAMS Rīga, Cēsu iela 18 |
* Uzmanību! Sacensību kalendārā ir iespējamas izmaiņas. Lūdzam sekot līdzi LRBF informācijai.