| BILJARDA SACENSĪBU KALENDĀRS 2022

DatumsDisciplīnaSacensību nosaukumsSacensību statussNorises vietaUzvarētājiRezultāti
JANVĀRIS
08.01. - 09.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2022 1.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Doņiņš
2. I.Ulmanis
3. P.Ermansons
4. J.Baldis
REZULTĀTI
29.01. - 30.01.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2022 2.posmsNacionālaisKLONDAIKA
Ventspiuls, Ganību iela 14
1. R.Doņiņš
2. P.Ermansons
3. I.Ulmanis
3. G.Repteris
REZULTĀTI
FEBRUĀRIS
01.02. - 11.02.SNOOKERATKLĀTAIS PASAULES ČEMPIONĀTS UNIORIEM 2022 (U-18)Starptautisks (WSF)Lielbritānija , ŠeffildaREZULTĀTI
20.02. - 26.02.SNOOKERATKLĀTAIS PASAULES ČEMPIONĀTS 2022Starptautisks (WSF)Lielbritānija , Šeffilda
12.02. - 13.02.POOL 14RĪGAS KAUSS 2022
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Doniņš
2. P.Ermansons
3. I.Ulmanis
3. A.Prokopovičs
REZULTĀTI
26.02. - 27.02.POOL 10LATVIJAS KAUSS 2022 3.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Doniņš
2. G.Timermanis
3. I.Ulmanis
3. P.Ermansons
REZULTĀTI
MARTS
01.03. - 11.03.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2022Starptautisks (IBSF)Katāra, Doha
02.03. - 12.03.POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2022 (KOPĒJAIS)Starptautisks (EPBF)Slovēnija, Laško
05.03. - 06.03.SNOOKER LATVIJAS KAUSS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. M.Volajs
2. F.Kalniņš
3. A.Ķeņģis
3. O.Demjanovs
REZULTĀTI
12.03. - 13.03.POOL 9 LATVIJAS KAUSS 2022 4.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. V.Špaks
2. I.Ulmanis
3. M.Dragans
3. K.Darbi
REZULTĀTI
19.03. - 20.03.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2022 (U-18) NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Pripjoks
2. F.Kalniņš
3. A.Žižins
3. N.Bazilevičs
REZULTĀTI
26.03. - 27.03.
POOL 8RĪGAS KAUSS 2022
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. P.Ermansons
2. I.Ulmanis
3. A.Horsuns
3. V.Špaks
REZULTĀTI
28.03. - 03.04.
Atcelts!
PIRAMĪDAPASAULES ČEMPIONĀTS 2022
Starptautisks (IPC)Kirgīzija, Biškeka
APRĪLIS
02.04.SNOOKER 6RĪGAS KAUSS JUNIORIEM 2022 (U18)NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Žižins
2. F.Kalniņš
3. N.Bazilevičs
3. A.Pripjoks
REZULTĀTI
Pārcelts uz 07.06.
(Albānija)
SNOOKER EIROPAS EMPIONĀTS 2022 (KOPĒJAIS)Starptautisks (EBSA)Polija, Ļubļina
09.04. - 10.04. POOL 9LATVIJAS KAUSS 2022 5.posmsNacionālaisSigulda, Pils iela 81. R.Doniņš
2. A.Prisjažņuka
3. G.Timermanis
3. A.Pētersons
REZULTĀTI
23.04. - 24.04.SNOOKER 6LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Žižins
2. M.Volajs
3. F.Kalniņš
3. A.Prisjažņuka
REZULTĀTI
30.04. - 01.05.
POOL 10RĪGAS KAUSS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Doniņš
2. G.Timermanis
3. A.Sutjagins
3. P.Ermansons
REZULTĀTI
MAIJS
01.05.SNOOKERLATVIJAS KAUSS 2022 (U-23)Starptautisks (BSL) A1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Žižins
2. A.Pripjoks
3. N.Bazilevičs
3. A.Ķeņģis
REZULTĀTI
07.05. - 08.05.
POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2022 - 1.posmsStarptautisks (BPL)BAMS
Rīga, Cēsu iela 18
REZULTĀTI
14.05. - 15.05.
SNOOKER LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Pripjoks
2. A.Žižins
3. M.Volajs
3. A.Ķeņģis
REZULTĀTI
21.05. - 22.05.POOL 9RĪGAS KAUSS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Doniņš
2. M.Dragans
3. A.Pētersons
3. V.Špaks
REZULTĀTI
28.05. - 29.05.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2022 - 2.posmsStarptautisks (BPL)Lietuva, Kauņa
JŪNIJS
07.06. - 19.06.

SNOOKER EIROPAS EMPIONĀTS 2022 (KOPĒJAIS)Starptautisks (EBSA)Albānija, Šengjina
11.06. - 12.06.POOL 8/9/10LATVIJAS KAUSS 2022 FINĀLSNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. M.Dragans
2. I.Ulmanis
3. P.Ermansons
3. K.Darbi
REZULTĀTI
11.06. - 12.06.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022
(Kombinēta piramīda)
NacionālaisPIRAMĪDA 15+1
Rīga, Klijānu 8
1. R.Kudinovs
2. E.Kvašura
3. A.Timofeevs
3. D.Dudniks
REZULTĀTI
18.06. - 19.06.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2022 - MASTERS CUP 40+
Starptautisks (BSL) Lietuva, Viļņa
KN Klub, Ateities g. 48
JŪLIJS
02.07. - 03.07.SNOOKERSHOOT OUT LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
25.07. - 01.08.
POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2022
(jaunieši un sievietes) veterāni)
Starptautisks (EPBF)Bilgārija, Petriča
AUGUSTS
06.08. - 07.08.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2023 1.posmsNacionālaisSigulda, Pils iela 8
20.08. - 21.08.POOL 10LATVIJAS KAUSS 2023 2.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
27.08. - 28.08.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2022 - 2.posmsStarptautisks (BPL)Igaunija, Tallina
SEPTEMBRIS
03.09. - 04.09.
POOL 8LATVIJAS KAUSS 2023 3.posmsNacionālaisVentspils, Ganību iela 14
10.09. - 11.09.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022 - MASTERS 040NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
17.09. - 18.09.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2022 4.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
24.09. - 25.09.SNOOKER 6 LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2022 6-RED (U-18)NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
24.09. - 25.09.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2022 - FINĀLSStarptautisks (BPL)tbc / Rīga : Kauņa
OKTOBRIS
08.10. - 09.10.POOL 14LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
10.10. - 16.10.
SNOOKERLATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
17.10. - 23.10.
POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2022 (KOPĒJAIS)Starptautisks (EPBF)tba
23.10. - 24.10.SNOOKER 6LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2022 (U-21)NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
29.10. - 30.10.POOL 8LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
NOVEMBRIS
05.11. - 06.11.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022
(Kombinēta piramīda)
NacionālaisPIRAMĪDA 15+1
Rīga, Klijānu 8
12.11. - 13.11.
POOL 10LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
19.11. - 20.11.
SNOOKER 6RĪGAS KAUSS 2022
6-RED
NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
26.11. - 27.11.
POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2022NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
DECEMBRIS
01.12. - 04.12.SNOOKERRĪGAS KAUSS 2022NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
10.12. - 11.12.
POOL 9LATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2022 NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
17.12. - 18.12.
POOL 8/9LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2022 (U-23, U-19, U-17)NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
17.12. - 18.12.POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS PĀRIEM UN MIX PĀRIEMNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18

* Uzmanību! Sacensību kalendārā ir iespējamas izmaiņas.