| 2016 – Sacensību kalendārs

DatumsDisciplīnaSacensību nosaukumsSacensību statussNorises vietaNolikumsUzvarētājiRezultāti
JANVĀRIS
16.01.- 17.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2016 (5.posms)NacionālaisBAMS1. P.Ermansons
2. A.Reinbergs
3. R.Judins
3. V.Špaks
Rezultāti
30.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2016 (6.posms)NacionālaisBAMS1. V.Špaks
2. P.Ermansons
3. A.Sutjagins
3. A.Ģirts
Rezultāti
FEBRUĀRIS
07.02.- 20.02.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2016 (U-18, U-21, MEN)Starptautisks (EBSA)Wroclaw/PolandInvitation-Rezultāti
13.02.- 14.02.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2016 (7.posms)NacionālaisBAMS1. D.Zakirovs
2. P.Ermansons
3. O.Siliņš
3. V.Špaks
Rezultāti
27.02.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2016 (8.posms)NacionālaisDaugavpils1. P.Ermansons
2. A.Horsuns
3. D.Zakirovs
3. V.Špaks
Rezultāti
20.02.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
Kombinēta piramīda 1.posms
NacionālaisNOREFF1. V.Vinogradovs
2. D. Jamščikovs
3. L.Parižere
3. K.Kosirevs
Rezultāti
MARTS
05.03.PIRAMĪDAČEMPIONĀTS 2016
Dinamiska piramīda 1.posms
NacionālaisNOREFF1. V.Vinogradovs
2. V. Grabovskis
3. G.Maharašvili
3. H.Kozlovskis
Rezultāti
12.03.- 13.03.POOL 14RĪGAS KAUSS 2016NacionālaisBAMS1. L.Calcutt
2. P.Ermansons
3. M.Volajs
3. M.Vartiks
Rezultāti
12.03.- 13.03.POOL 14RĪGAS KAUSS 2016 (seniori)NacionālaisBAMS1. O.Demjanovs
2. J.Ēvele
3. G.Taube
3. V.Beļkovs
Rezultāti
21.03.- 27.03.SNOOKERLATVIJAS KAUSS 2016NacionālaisTOSSNolikums1. R.Judins
2. M.Volajs
3. J.Bindže
3. J.Belozjorovs
Rezultāti
APRĪLIS
02.04.- 03.04POOL 10RĪGAS KAUSS 2016NacionālaisBAMS1. L.Calcutt
2. A.Reinbergs
3. V.Jemeļjanovs
3. V.Beļkovs
Rezultāti
11.04.- 15.04.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (MASTERS — SENIORI)NacionālaisTOSSNolikums1. A.Zaicevs
2. M.Kaļva
3. V.Mainulis
3. O.Demjanovs
Rezultāti
16.04.- 17.04.POOL 8RĪGAS KAUSS 2016NacionālaisBAMS1. L.Calcutt
2. M.Vartiks
3. A.Mališevs
3. M.Dragans
Rezultāti
23.04.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
Kombinēta piramīda 2.posms
NacionālaisNOREFF1. V.Vingradovs
2. A.Demakins
3. V.Jemeļjanovs
3. M.Serbins
Rezultāti
30.04.POOLBALTIC POOL LEAGUE 2016 (1.posms)StarptautisksMinska, BaltkrievijaInformācijaRezultāti
MAIJS
09.05.- 22.05SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016NacionālaisTOSS1. R.Judins
2. T.Vasiļjeva
3. P.Ermansons
3. J.Bindže
Rezultāti
14.05.- 15.05.POOL 9RĪGAS KAUSS 2016NacionālaisBAMS1. A.Mališevs
2. V.Špaks
3. P.Ermansons
3. M.Dragans
Rezultāti
28.05.- 29.05.POOLBALTIC POOL LEAGUE 2016 (2.posms)StarptautisksBAMSInformācijaRezultāti
31.05.- 03.06.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2016 (SNOOKER 6-RED)Starptautisks (EBSA)Viļņa, LietuvaInvitationRezultāti
JŪNIJS
03.06.- 11.06.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2016 (TEAM, MASTERS, LADIES)Starptautisks (EBSA)Viļna, LietuvaInvitationRezultāti
11.06.- 12.06.POOL 8/9/10LATVIJAS KAUSS 2016 (FINĀLS)NacionālaisBAMS1. V.Beļkovs
2. M.Vartiks
3. V.Špaks
3. G.Timermanis
Rezultāti
18.06.- 19.06.(izmainīts)POOL 9ATKLĀTAIS RĪGAS KAUSS PĀRIEM 2016StarptautisksBAMS1. Volajs/Judins
2. Jemeļjanovs/Calcutt
3. Griffin/Lewis
3. Vartiks/Lannijs
Rezultāti
22.06.- 24.06SNOOKERKASPERSKY RIGA MASTERS 2016 Starptautisks (World Snooker)RigaInformācija
JŪLIJS
20.07.- 30.07.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2016 (6-RED and TEAM)Starptautisks (IBSF) Šarmeļšeiha, Ēģipte
InvitationRezultāti
AUGUSTS
06.08.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2017 (1.posms)NacionālaisLiepāja1. V.Špaks
2. Ž.Gudriķis
3. D.Naļivko
3. Ģ.Aivars
Rezultāti
15.08.- 22.08.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2016
JUNIORI (U-18, U-21)
Starptautisks (IBSF)Mol, BeļģijaInformācija
20.08.- 21.08.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2017 (2.posms)NacionālaisBAMS1. V.Jemeļjanovs
2. M.Volajs
3. R.Kavaliauskas
3. M.Vartiks
Rezultāti
27.08.- 28.08.POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (JUNIORI — U-23/U-21/U-17)NacionālaisBAMSNolikums1. R.Judins
2. A.Ķeņģis
3. E.Zveja
3. V.Jemeļjanovs
Rezultāti
SEPTEMBRIS
03.09.- 04.09.POOLBALTIC POOL LEAGUE 2016 (3.posms)StarptautisksKauņa, LietuvaInformācijaRezultāti
17.09.- 18.09.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2017 (3.posms)NacionālaisBAMS1. V.Špaks
2. A.Mališevs
3. O.Blezūrs
3. M.Dragans
Rezultāti
20.09.- 25.09.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2016 (U-18)NacionālaisRīga, Braslas 22Nolikums1. S.Sergejevs (jr)
2. A.Ķeņģis
3. D.Sediha
3. A.Pripjoks
Rezultāti
OKTOBRIS
01.10.- 02.10.POOL 14LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (FINĀLS)NacionālaisBAMS1. M.Vartiks
2. G.Kaminskis
3. V.Špaks
3. V.Jemeļjanovs
Rezultāti
08.10.- 09.10.POOLBALTIC POOL LEAGUE 2016 (4.posms)StarptautisksTallina, IgaunijaInformācijaRezultāti
15.10.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 Brīva piramīda 1.posmsNacionālaisNOREFF1. V.Vinogradovs
2. D.Ivančiks
3. D.Jamščikovs
3. V.Jemeļjanovs
Rezultāti
16.10.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM «6-RED» (U-13)StarptautisksRīga, Braslas 22Nolikums1. A.Pripjoks
2. F.Kalniņš
3. E.Ķeņģis
3. R.Buika
Rezultāti
17.10.- 23.10.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 «6-RED»NacionālaisTOSSNolikums1. R.Judins
2. M.Volajs
3. O.Demjanovs
3. P.Ermansons
Rezultāti
29.10.- 30.10.POOL 10LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (FINĀLS)NacionālaisBAMS1. R.Judins
2. G.Timermanis
3. P.Ermansons
3. R.Kavaliauskas
Rezultāti
NOVEMBRIS
05.11.- 06.11.POOLBALTIC POOL LEAGUE 2016 (GRANDFINĀLS)StarptautisksBAMS, RīgaInformācijaRezultāti
12.11.- 13.11.POOL 8LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (FINĀLS)NacionālaisBAMS1. P.Ermansons
2. M.Vartiks
3. O.Demjanovs
3. A.Reinbergs
Rezultāti
12.11.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
Dinamiska piramīda 2.posms
NacionālaisNOREFF1. V.Grabovskis
2. S.Ļehs
3. D.Jamščikovs
3. R.Gudinovs
Rezultāti
18.11.- 29.11.SNOOKER PASAULES ČEMPIONĀTS 2016 (vīrieši, sievietes, seniori)Starptautisks (IBSF)Doha, Katara Informācija
19.11.- 20.11.POOL 9LATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2016 (3 dalībnieki)Starptautisks BAMS1. Vartiks/Dragans
Jevdakimenko
2.Sutjagins/Sirotina
Jemeļjanovs
3. Mališevs/Ļannijs
Špaks
3. Bulis/Vilnis/Lāce
Rezultāti
23.11.- 27.11.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2016 (U-21)Nacionālais Rīga, Braslas 22Nolikums1. R.Judins
2. S.Sergejevs (jr)
3. A.Pripjoks
3. A.Ķeņģis
Rezultāti
DECEMBRIS
03.12.- 04.12POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (FINĀLS)NacionālaisBAMS1. M.Vartiks
2. P.Ermansons
3. V.Špaks
3. Ģ.Aivars
Rezultāti
05.12.- 11.12SNOOKERRĪGAS KAUSS 2016 (20.GADU JUBILEJAS)NacionālaisNB HOTELNolikums1. R.Judins
2. P.Ermansons
3. A.Prisjažņuka
3. M.Volajs
Rezultāti
17.12.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016 (FINALS)NacionālaisNOREFF1. V.Vinogradovs
2. D.Jamščikovs
3. M.Lauberts
3. A.Masljakovs
Rezultāti
17.12.- 18.12.POOL 9LATVIJAS PĀRU ČEMPIONĀTS 2016NacionālaisBAMS1. Vartiks/Dragans
2. Judins/Volajs
3. Špaks/Ļannijs
3. Ermansons/Siliņš
Rezultāti