| 2017 – Sacensību kalendārs

DatumsDisciplīnaSacensību nosaukumsSacensību statussNorises vietaUzvarētājiRezultāti
JANVĀRIS
14.01.- 15.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017 (4.posms)NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. M.Vartiks
3. V.Jemeļjanovs
3. P.Ermansons
Rezultāti
21.01.- 22.01.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2017
(1.posms)
StarptautisksViļņa, Lietuva
KN Biliardo Klubas
1. M.Volajs (LV)
2. R.Judins (LV)
3. A.Zaicevs (LV)
3. S.Vasiļjev (BLR)
Rezultāti
28.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017 (5.posms)NacionālaisKLONDAIKA
Liepāja
1. Ģ.Aivars
2. S.Saiov (EST)
3. Ž.Gudriķis
3. V.Špaks
Rezultāti
FEBRUĀRIS
11.02.- 12.02.POOL 9LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017 (6.posms)NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. A.Horsuns
3. V.Špaks
3. M.Vartiks
Rezultāti
20.02.- 26.02.
SNOOKER LATVIJAS KAUSS 2017NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. A.Prisjažnuka
3. M.Volajs
4. A.Zaicevs
Rezultāti
25.02.POOL 8LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017 (7.posms)NacionālaisORANGE BOWLING
Daugavpils
1. D.Dundurs
2. P.Ermansons
3. V.Špaks
3. G.Kaminskis
Rezultāti
MARTS
04.03.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
Brīva piramīda (1.posms)
NacionālaisNOREFF
Rīga, Zolitūdes 34
1. D.Piļipčuks
2. V.Vinogradovs
3. L.Parižere
3. D.Jamščikovs
05.03.- 19.03.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2017
(U-18, U-21, vīrieši)
Starptautisks (EBSA)Nikosija, Kipra Rezultāti
11.03.- 12.03.POOL 14RĪGAS KAUSS 2017NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. P.Ermansons
3. V.Jemeļjanovs
3. M.Vartiks
Rezultāti
18.03.- 28.03.POOL EIROPAS ČEMPIONĀTS 2017
(sievietes, vīrieši un ratiņkrēsli)
Starptautisks (EPBF)Albufeira, Portugāle Informācija
25.03.- 26.03.SNOOKERLATVIJAS KAUSS JUNIORIEM 2017
(U18)
Starptautisks Snooker Akadēmija
Rīga, Braslas 22
1. S.Sergejevs jr
2. A.Ķeņģis
3. F.Kalniņš
3. A.Pripjoks
Rezultāti
25.03.-26.03.POOL 9LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017 (8.posms)Nacionālais HOTEL KAUPO
Sigulda
1. V.Špaks
2. O.Demjanovs
3. A.Ģirts
3. G.Timermanis
Rezultāti
25.03.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
Dinamiska piramīda (1.posms)
NacionālaisNOREFF
Rīga
APRĪLIS
01.04.- 02.04.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2017
(2.posms)
Starptautisks NB HOTEL
Rīga, Latvija
1. A.Prisjažņuka
2. O.Demjanovs
3. S.Sergejevs (jr)
3. A.Maksimov (LT)
Rezultāti
08.04.- 09.04POOL 10RĪGAS KAUSS 2017NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. A.Mališevs
3. D.Naļivko
3. M.Dragans
Rezultāti
22.04.- 23.04.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017 (seniori)NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. S.Sergejevs
2. I.Mežulis
3. G.Taube
3. E.Kriķis
Rezultāti
15.04.PIRAMĪDAČEMPIONĀTS 2017
Brīva piramīda (1.posms)
NacionālaisNOREFF
Rīga, Zolitūdes 34
29.04.- 30.04.POOL 10BALTIJAS PŪLA LĪGA 2017
(1.posms)
Starptautisks MUSTA KASI
Hyvinkää, Somija
Rezultāti
30.04.
(pārcelts
uz 05.05.)
SNOOKER 6LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U16)
Nacionālais Snooker Akadēmija
Rīga, Braslas 22
1. A.Pripjoks
2. A.Žižins
3. F.Kalniņš
3. R.Buika (LT)
Rezultāti
MAIJS
08.05.- 14.05.
(pārcelts
uz 12.06.)
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
06.05.- 07.05.POOL 8RĪGAS KAUSS 2017NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Šopiks (BLR)
2. V.Špaks
3. P.Ermansons
3. M.Dragans
Rezultāti
20.05.- 21.05.POOL 9RĪGAS KAUSS 2017NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. V.Špaks
3. V.Beļkovs
3. M.Vartiks
Rezultāti
20.05.-21.05.SNOOKERLATVIJAS KAUSS JUNIORIEM 2017 (U21)Nacionālais Snooker Akadēmija
Rīga, Braslas 22
1. S.Sergejevs (jr)
2. A.Žižins
3. A.Ķeņģis
3. F.Kalniņš
Rezultāti
27.05.- 28.05.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2017
(2.posms)
Starptautisks ENTRY
Kauņa, Lietuva
Informācija
29.05.- 31.05.SNOOKER 6EIROPAS ČEMPIONĀTS 2017 (6-Reds)
Starptautisks (EBSA)Shengjin, Albānija Informācija
JŪNIJS
01.06.- 10.06.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2017 (komandas, sievietes, seniori)Starptautisks (EBSA)Shengjin, AlbānijaInformācija
10.06.- 11.06.
(pārcelts!)
POOL 9RIGA POOL MASTERS 2017Starptautisks BAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
10.06.- 11.06.
POOL 8/9/10LATVIJAS KAUSS STRACHAN SUPERPRO 2017
(Fināls)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. M.Vartiks
3. A.Mališevs
3. A.Sutjagins
Rezultāti
12.06.- 18.06.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. A.Prisjažņuka
3. T.Vasiļjeva
3. M.Volajs
Rezultāti
23.06.- 25.06.SNOOKERKASPERSKY RIGA MASTERS 2017 Starptautisks (World Snooker)ARĒNA RĪGA
Rīga, Latvija
JŪLIJS
01.07.- 02.07.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2017
(3.posms)
Starptautisks PLAYPOOL
Sanktpēterburga, Krievija
1. I.Kakovsky (RUS)
2. A. Prisjažņuka
3. M.Terehov (RUS)
3. A.Bališjan (RUS)
Rezultāti
05.07- 14.07.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U18, U21)
Starptautisks (IBSF)ĶīnaRezultāti
22.07.- 23.07.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2018
(1.posms)
Nacionālais HOTEL KAUPO
Sigulda
1. P.Ermansons
2. V.Špaks
3. R.Veidemanis
3. M.Dragans
Rezultāti
31.07.- 07.08POOLEIROPAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U17, U19)
Starptautisks Leende, Nīderlande
AUGUSTS
01.08.- 10.08.SNOOKER PASAULES ČEMPIONĀTS 2017
(6-Reds, komandas)
Starptautisks (IBSF)Hurgāda, Ēģipte Informācija
05.08.- 06.08.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2018 (2.posms)NacionālaisKLONDAIKA
Liepāja
1. A.Prisjažņuka
2. V.Špaks
3. A.Horsuns
3. D.Zakirovs
Rezultāti
08.08.- 09.08.POOL 9PASAULES PŪLA KAUSS 2017
(pāri, kvalifikācija)
Starptautisks (EPBF)Leende, Nīderlande
14.08.- 21.08.POOL EIROPAS ČEMPIONĀTS 2017
(sievietes, seniori)
Starptautisks (EPBF)Leende, Nīderlande
19.08.- 20.08.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2018
(3.posms)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. A.Mališevs
2. P.Ermansons
3. M.Dragans
3. A.Sutjagins
Rezultāti
26.08.- 27.08.
(pārcelts!)
POOL 8/9LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U17, U19, U23)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
SEPTEMBRIS
09.09.- 10.09.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2017
(3.posms)
Starptautisks (EPBF)BAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
Rezultāti
16.09.-17.09.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017 - U16 (atlase PČ2017 U16)Nacionālais Snooker Akadēmija Rīga, Braslas 221. A.Pripjoks
2. A.Žižins
3. F.Kalniņš
3. K.Lēmanis
Rezultāti
23.09.- 24.09.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2018 (4.posms)NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. M.Dragans
3. G.Grīnums
3. G.Kaminskis
Rezultāti
23.09.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
Kombinēta piramīda (2.posms)
Nacionālais NOREFF
Rīga, Zolitūdes 34
30.09.- 01.10.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2017
(4.posms)
Starptautisks Minska, BaltkrievijaRezultāti
OKTOBRIS
01.10.-08.10.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017 - U16Sarptautisks (IBSF)Sanktpēterburga, KrievijaRezultāti
07.10.- 08.10.POOL 14LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. A.Prisjažņuka
3. M.Dragans
3. I.Saksis
Rezultāti
07.10.- 08.10.
(pārcelts!)
SNOOKER6LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017 - U13, U18 (6-Red) NacionālaisSnooker Akadēmija Rīga, Braslas 22
14.10.- 15.10.POOL 8BALTIJAS PŪLA LĪGA 2017
(4.posms)
StarptautisksMinska, BaltkrievijaRezultāti
16.10.- 22.10.SNOOKER6LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017 (6-Reds)NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. M.Volajs
3. G.Pūce
3. E.Melnis
Rezultāti
21.10.-22.10.
POOL 9LATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2017NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
Rezultāti
21.10.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
Dinamiska piramīda (2.posms)
Nacionālais NOREFF
Rīga, Zolitūdes 34
28.10.- 29.10.POOL 8LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. P.Ermansons
2. M.Volajs
3. A.Ķeņģis
3. V.Špaks
Rezultāti
NOVEMBRIS
11.11.- 12.11.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2017
GRANDFINĀLS
Starptautisks Viļņa, Lietuva1. R.Judins (LV)
2. N.Kolpačenko (LT)
3. S.Sergejvs jr (LV)
3. G.Pūce (LV)
Rezultāti
11.11.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
Brīva piramīda 2.posms
NacionālaisNOREFF
Rīga, Zolitūdes 34
17.11.- 27.11.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2017 (vīrieši, sievietes, seniori)Starptautisks (IBSF)Doha, KatāraRezultāti
18.11.- 19.11.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U18)
NacionālaisSnooker Akadēmija
Rīga, Braslas 22
1. S.Sergejevs (jr)
2. F.Kalniņš
3. A.Žižins
3. A.Pripjoks
Rezultāti
18.11.- 19.11.
POOL 10LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. D.Dundurs
2. M.Dragans
3. Ģ.Aivars
3. A.Horsuns
Rezultāti
25.11.- 26.11.POOL 10BALTIJAS PŪLA LĪGA 2017
FINĀLS
Starptautisks BARIBAL
Tallina, Igaunija
Rezultāti
27.11.- 10.12.
SNOOKERRĪGAS KAUSS 2017 Nacionālais NB HOTEL
Rīga
1. R.Judins
2. M.Volajs
3. S.Koļcovs
3. A.Žižins
Rezultāti
DECEMBRIS
02.12.- 03.12POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. D.Zakirovs
2. M.Dragans
3. Ģ.Aivars
3. E.Šudjajevs
Rezultāti
16.12.- 17.12.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U-21)
NacionālaisSnooker Akadēmija
Rīga, Braslas 22
1. A.Žižins
2. S.Sergejevs (jr)
3. A.Ķeņģis
3. D.Sediha
Rezultāti
09.12.- 10.12.POOL 8/9 LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2017
(U17, U19, U23)
Nacionālais BAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
U23
1. M.Dragans
2. D.Zakirovs
3. V.Jemeļjanovs
3. A.Ļannijs
Rezultāti
16.12.- 17.12.POOL 9LATVIJAS PĀRU ČEMPIONĀTS 2017
(pāri, mix-pāri)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. Judins/Volajs
2. Dundurs/Kaminskis
3. Bulis/Maasik
3. Dragans/Jemeļjanovs
Rezultāti