| 2018 – Sacensību kalendārs

DatumsDisciplīnaSacensību nosaukumsSacensību statussNorises vietaUzvarētājiRezultāti
JANVĀRIS
13.01. - 14.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(5.posms)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. A.Horsuns
2. M.Dragans
3. G.Timermanis
3. V.Špaks
Rezultāti
27.01.- 28.01.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2018
(1.posms)
StarptautisksRīga, Latvija
NB HOTEL
1. S.Dragunas (LT)
2. V.Kalinovsky (BLR)
3. A.Pripjoks (LV)
3. A. Skučas (LT)
Rezultāti
27.01. - 28.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(6.posms)
NacionālaisKLONDAIKA
Liepāja
1. A.Horsuns
2. G.Timermanis
3. Ž.Gudriķis
3. A.Ļannijs
Rezultāti
FEBRUĀRIS
02.02. - 16.02.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, juniori U18, U21)
Starptautisks (EBSA)Sofija
Bulgārija
Rezultāti
Rezultāti U18
Rezultāti U21
10.02. - 11.02.POOL 9LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(7.posms)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. G.Timermanis
3. M.Dragans
3. P.Ermansons
Rezultāti
19.02.- 25.02.
SNOOKER LATVIJAS KAUSS 2018NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. A.Ķeņģis
3. M.Volajs
3. A.Žižins
Rezultāti
24.02. - 25.02.POOL 8LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(8.posms)
NacionālaisBK "VIRTUS"
Daugavpils, Tautas iela 102
1. I.Kačanovs
2. A.Bārtulis
3. A.Bullis
3. V.Špaks
Rezultāti
MARTS
10.03. - 11.03.POOL 14RĪGAS KAUSS 2018NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. D.Zakirovs
2. M.Dragans
3. O.Demjanovs
3. P.Ermansons
Rezultāti
14.03. - 24.03.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
Starptautisks (WSF)Qawra, St. Paul’s Bay, Malta
Dolmen Hotel
Informācija
24.03. - 25.03.
!!! Izmainīts!
SNOOKER
6-RED
LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U18)
Starptautisks SNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
1. S.Sergejevs (jr)
2. A.Pripjoks
3. A.Žižins
3. R.Buika
Rezultāti
24.03. - 25.03.POOL 9LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(9.posms)
Nacionālais HOTEL KAUPO
Sigulda
1. V.Špaks
2. O.Demjanovs
3. P.Ermansons
3. G.Kaminskis
Rezultāti
31.03.
(pārcelts)
PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
Dinamiskā piramīda
NacionālaisTiks precizēts
APRĪLIS
07.04. - 08.04POOL 10RĪGAS KAUSS 2018NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. M.Dragans
3. P.Ermansons
3. A.Prisjažņuka
Rezultāti
14.04. - 15.04.

SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2018
(2.posms)
StarptautisksViļņa, Lietuva
CUE CLUB
1. V.Shulte (LT)
2. M.Volajs (LV)
3. K.Margolin (BLR)
3. M.Maisejus (LT)
Rezultāti
15.04.
(pārcelts)
PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
Brīva piramīda
NacionālaisTiks precizēts
21.04. - 22.04.POOL 8RĪGAS KAUSS 2018NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. V.Špaks
3. V.Beļkovs
3. A.Ķeņģis
Rezultāti
28.04. - 29.04.
SNOOKER
6-RED
RĪGAS KAUSS 2018
(6-RED, 2-mīnusu)
NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. M.Volajs
3. G.Taube
3. G.Pūce
Rezultāti
MAIJS
12.05. - 13.05.
izmainīts!
POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2018
(1.posms)
Starptautisks Kauņa, Lietuva
ENTRY
1. G.Grinums (LV)
1. P.Labutis (LT)
1. E.Polvinchuk (UKR)
Rezultāti
07.05. - 20.05.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. R.Judins
2. M.Volajs
3. S.Sergejevs jr
3. S.Sergejevs se
Rezultāti
26.05. - 27.05.
izmainīts!
POOL 9RĪGAS KAUSS 2018NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. A.Horsuns
2. P.Ermansons
3. A.Bullis
3. M.Dragans
Rezultāti
22.05. - 25.05.
izmainīts!
SNOOKER
6-RED
LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U21)
Nacionālais SNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
1. A.Žižins
2. S.Sergejevs jr
3. D.Sediha
3. A.Pripjoks
Rezultāti
JŪNIJS
09.06. - 10.06.
izmainīts!
POOL 8/9/10LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2018
(Fināls)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. A.Ķeņģis
3. M.Dragans
3. A. Horsuns
Rezultāti
16.06. - 17.06.
!!! Izmainīts!
POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2018
(2.posms)
Starptautisks Hyvinkaa,
Musta Kasi, Somija
Rezultāti
18.06. - 29.06.SNOOKEREIROPAS ČEMPIONĀTS 2018
(6-red, komandas, sievietes, seniori)
Starptautisks (EBSA)Bukareste, Rumānija Informācija
JŪLIJS
02.07. - 11.07.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(U18, U21)
Starptautisks (IBSF)Jinan, ĶīnaRezultāti
14.07. - 15.07.POOL 9LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2019
(1.posms)
NacionālaisHOTEL KAUPO
Sigulda
1. V.Špaks
2. R.Doniņš
3. P.Ermansons
3. G.Taube
Rezultāti
19.07. - 31.07.POOLEIROPAS ČEMPIONĀTS 2018
(U17/19/21, vīrieši sievietes, seniori)
Starptautisks (EPBF)Veldhovena, NīderlandeRezultāti
27.07. - 29.07.SNOOKERKASPERSKY RIGA MASTERS 2018Starptautisks (WPBSA)ARENA RĪGA
Rīga, Skanstes 21
Rezultāti
AUGUSTS
11.08.
!!! Izmainīts!
POOL 9LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2019
(2.posms)
NacionālaisKlondaika
Liepāja
1. A.Prisjažņuka
2. V.Špaks
3. M.Dragans
3. A.Sutjagins
Rezultāti
18.08. - 19.08.POOL 8LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2019
(3.posms)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. P.Ermansons
3. M.Dragans
3. A.Reinbergs
Rezultāti
SEPTEMBRIS
01.09. - 02.09.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS SENIORIEM 2018
(seniori O-40)
NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. S.Sergejevs
2. S.Bogdanovs
3. G.Taube
3. R.Celmiņš
Rezultāti
07.09. - 09.09.
ATCELTS!
SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2018
(3.posms)
StarptautisksSanktpēterburga
Krievija
PLAY POOL
1. M.Magi (EST)
1. G.Grīnums (LAT)
1. J.Shut (BLR)
Rezultāti
08.09. - 09.09.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2018
(3.posms)
StarptautisksBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
15.09. PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
Brīvā piramīda
NacionālaisVIRTUS Biljarda Halle
Daugavpils, Tautas 102
1. V.Vinogradovs
2. O.Paže
3. D.Dundurs
3. D.Jansons
Rezultāti
15.09. - 16.09.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U16)
Nacionālais SNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
1. A.Pripjoks
2. F.Kalniņš
3. A.Žižins
3. A.Jankovskis
Rezultāti
15.09. - 16.09.POOL 9LATVIJAS KAUSS DINOSPORT 2019
(4.posms)
Nacionālais BAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. V.Špaks
2. M.Dragans
3. A.Bulis
3. A.Ķeņģis
Rezultāti
22.09. - 23.09.
POOL 9LATVIJAS KOMANDU ČEMPIONĀTS 2018
(3 dalībnieki)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. O.Demjanovs,
G.Kaminskis, G.Timermanis
Rezultāti
24.09. - 30.09.SNOOKER
6-RED
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. A.Ķeņģis
2. M.Volajs
3. A.Prisjažņuka
3. G.Taube
Rezultāti
30.09. - 06.10.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2018
(Juniori U-16)
Starptautisks (IBSF)Sanktpēterburga
Krievija
PLAY POOL
Rezultāti
OKTOBRIS
06.10. - 07.10.
izmainīts!
POOL 8BALTIJAS PŪLA LĪGA 2018
(4.posms)
StarptautisksHill-Hill
Tallina, Igaunija
Rezultāti
13.10.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
Kombinēta piramīda
Nacionālais1. V.Vinogradovs
2. R.Kudinovs
3. R.Millers
3. D.Jamšikovs
Rezultāti
13.10. - 14.10.
izmainīts!
POOL 14LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. L.Calcutt
2. V.Špaks
3. M.Dragans
3. P.Ermansons
Rezultāti
13.10. - 14.10.
SNOOKER
LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U18)
NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
1. F.Kalniņš
2. A.Pripjoks
3. A.Jankovskis
3. A.Žižins
Rezultāti
20.10. - 21.10.SNOOKER
BALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2018
(4.posms)
StarptautisksKijeva, Ukraina1. M.Volajs (LV)
2. V.Vishnevsky (UA)
3. D.Osipenko (UA)
3. A.Trigg (UA)
Rezultāti
27.10. - 28.10.
izmainīts!
POOL 8/9/10BALTIJAS PŪLA KOMANDU KAUSS 2018StarptautisksBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
NOVEMBRIS
03.11. - 04.11.
Pārcelts uz
16.12.2018.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U21)
NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
03.11. - 04.11.
izmainīts!
POOL 10LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Vartiks
2. D.Zakirovs
3. M.Dragans
3. P.Ermansons
Rezultāti
03.11.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
Dināmiska piramīda
NacionālaisVIRTUS Biljarda Halle
Daugavpils, Tautas 102
1. A.Iļjins
2. S.Fedorenkovs
3. D.Dundurs
3. V.Grigorjevs
Rezultāti
10.11. - 12.11.
izmainīts!
POOL 10BALTIJAS PŪLA LĪGA 2018
(Fināls)
Starptautisks Kauņa, Lietuva
ENTRY
Rezultāti
19.11. - 27.11SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
Starptautisks (IBSF)Jangona, MjanmaInformācija
17.11. - 18.11.SNOOKERBALTIJAS SNŪKERA LĪGA 2018
(Fināls)
Starptautisks NB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. M.Volajs (LV)
2. M.Maisejus (LT)
3. A.Hudobin (BLR)
3. S.Soveršennijs (LV)
Rezultāti
24.11. - 25.11.
izmainīts!
POOL 8LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. A.Horsuns
2. D.Dundurs
3. M.Dragans
3. G.Timermanis
Rezultāti
DECEMBRIS
01.12. - 02.12.
izmainīts!
POOL 8/9 LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(U17, U19, U23)
Nacionālais BAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
03.12. - 16.12.
SNOOKERRĪGAS KAUSS 2018NacionālaisNB HOTEL
Rīga, Slokas 49
1. M.Volajs
2. F.Kalniņš
3. A.Zaicevs
3. R.Judins
Rezultāti
08.12. - 09.12.
izmainīts!
POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2018
(vīrieši, sievietes, seniori)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. M.Dragans
2. R.Doniņš
3. A.Reinbergs
3. A.Horsuns
Rezultāti
12.12. - 22.12.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 6-RED UN KOMANDASStarptautisks (IBSF)Marsa-Alam, Ēģipte Rezultāti 6-red
Rezultāti komandas
16.12.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2018
(juniori U21)
NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
1. S.Sergejevs jr
2. A.Pripjoks
3. A.Jankovskis
3. A.Ķeņģis
Rezultāti
22.12. - 23.12.POOL 9LATVIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS 2018
(pāri, mix-pāri)
NacionālaisBAMS Pool House
Rīga, Cēsu 18
1. Judins/Volajs
2. Kaminskis/Dundurs
3. Špaks/Dragans
3. Zakirovs/Vartiks
Rezultāti