| 2024 – Sacensību kalendārs

DatumsDisciplīnaSacensību nosaukumsSacensību statussNorises vietaUzvarētājiRezultāti
JANVĀRIS
13.01. - 14.01.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2023/2024 5.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. R.Judins
2. A.Jevdokimenko
3. A.Prokopovičs
3. M.Dragans
REZULTĀTI
27.01. - 28.01.POOL 10LATVIJAS KAUSS 2023/2004 6.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. V.Špaks
2. Ģ.Aivars
3. I.Ulmanis
3. M.Dragans
REZULTĀTI
29.01. - 02.02.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS JNIORIEM 2024 (U-18)Starptautisks / WSFALBĀNIJA, DurresREZULTĀTI
FEBRUĀRIS
03.02. - 11.02.SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2024Starptautisks (WSF)ALBĀNIJA, DurresREZULTĀTI
10.02. - 11.02.POOL 9LATVIJAS KAUSS 2023/2004 7.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. P.Ermansosn
2. V.Špaks
3. E.Zveja
3. A.Dzintars
REZULTĀTI
17.02. - 18.02.SNOOKERLATVIJAS KAUSS 2024NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
1. A.Žižins
2. M.Volajs
3. A.Pripjoks
3. A.Ķeņģis
REZULTĀTI
23.02. - 24.02.
POOL 14RĪGAS KAUSS 2024
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
1. M.Dragans
2. A.Pētersons
3. V.Špaks
3. P.Ermansons
REZULTĀTI
MARTS
02.03. - 03.03.SNOOKER 6-REDLATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED 2024 (U-18) NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
11.03. - 18.03.SNOOKER EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (U-16, U-18. U-21, vīrieši)Starptautisks (EBSA)Bosnija un Hercegovina,
Sarajevo
16.03. - 17.03. POOL 9LATVIJAS KAUSS 2023/2004 8.posmsNacionālaisSigulda, Pils iela 8A
23.03. - 24.03.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 1.posmsStarptautisks (BPL)IGAUNIJA,
Tallina
APRĪLIS
06.04. - 07.04.POOL 10RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
13.04. - 14.04.SNOOKER 6LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024(U-21)NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
15.04. - 16.04.POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (sievietes, vīrieši, ratiņkrēsli) Starptautisks (EPBF)TBA
20.04. - 21.04.SNOOKER 6LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
27.04. - 28.04.POOL 9RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
MAIJS
04.05. - 05.05.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 (Kombinēta piramīda)NacionālaisPIRAMĪDA 15+1
Rīga, Klijānu 8
11.05. - 12.05.
POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 - 2.posmsStarptautisks (BPL)LIETUVA,
Klaipeda
18.05. - 19.05.
SNOOKER LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
25.05. - 26.05.
POOL 8RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS 2024NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
JŪNIJS
04.06. - 16.06.SNOOKER EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024Starptautisks (EBSA)
15.06. - 16.06.POOL 8/9/10LATVIJAS KAUSS 2023/2024 - FINĀLSNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
JŪLIJS
06.07. - 07.07.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2024/2025 1.posmsNacionālaisVentspils, Ganību 14
23.07. - 30.07.
POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024
(U17, U19, jaunieši un jaunietes)
Starptautisks (EPBF)TBA
27.07. - 28.07.POOL 8LATVIJAS KAUSS 2024/2025 2.posmsNacionālaisSigulda, Pils iela 8
AUGUSTS
10.08. - 11.08.POOL 10LATVIJAS KAUSS 2024/2025 3.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
24.08. - 25.08.
POOL 9LATVIJAS KAUSS 2024/2025 4.posmsNacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
31.08. - 01.09.PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(Brīva piramīda)
NacionālaisPIRAMĪDA 15+1
Rīga, Klijānu 8
SEPTEMBRIS
07.09. - 08.09.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 3.posmsStarptautisks (BPL)BAMS
Rīga, Cēsu iela 18
14.09. - 15.09.SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024 ( MASTERS 40+)NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
21.09. - 22.09.POOL 8LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(vīrieši, sievietes, meistari)
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
28.09. - 29.09.SNOOKER LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2024 (U-18)NacionālaisSNOOKER ACADEMY
Rīga, Braslas 22
OKTOBRIS
05.10. - 06.10.POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(vīrieši, sievietes, meistari)
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
12.10.

SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS SHOOT-OUT 2024NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
19.10. - 20.10.POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 4.posmsStarptautisks (BPL)LIETUVA,
Viļņa
26.10. - 27.10.
SNOOKERLATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2024 (U-21)NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
26.10. - 27.10. POOL 14LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(vīrieši, sievietes, meistari)
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
NOVEMBRIS
09.11. - 10.11.
POOL 9BALTIJAS PŪLA LĪGA 2024 - FINĀLSStarptautisks (BPL)IGAUNIJA,
Tallina
09.11. - 10.11.SNOOKERRĪGAS KAUSS 6 RED NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
16.11. - 17.11.POOL 10LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(vīrieši, sievietes, meistari)
NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
18.11. - 25.11.
POOL 8/9/10/14EIROPAS ČEMPIONĀTS 2024 (meistari O45, O55)Starptautisks (EPBF)TBA
18.11. - 24.11.
SNOOKERPASAULES ČEMPIONĀTS 2024
Starptautisks (IBSF)TBA
30.11. - 01.12.
PIRAMĪDALATVIJAS ČEMPIONĀTS 2024
(Dinamiskā piramīda)
NacionālaisPIRAMĪDA 15+1
Rīga, Klijānu 8
DECEMBRIS
07.12. - 08.12.
POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS KOMANDĀM 2024 NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
14.12. - 15.12.SNOOKERRĪGAS KAUSS 2024NacionālaisA1 HOTEL
Rīga, Ģertrūdes 48A
20.12. - 21.12.POOL 9LATVIJAS ČEMPIONĀTS PĀRIEM UN MIX PĀRIEM 2024NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18
20.12. - 21.12.POOL 8/9LATVIJAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM 2023 (U-17, U-19)NacionālaisBAMS
Rīga, Cēsu iela 18